نمايش خبر در تاريخ روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
نامه شهید مدافع حرم به همسرش/ این‌ بار تن به اسارت آل‌الله نخواهیم داد

نامه شهید مدافع حرم به همسرش/ این‌ بار تن به اسارت آل‌الله نخواهیم داد

اگر بدانی صبرت چقدر در این زمان حساس در صیانت از حریم آل‌الله قیمت دارد، لحظه به لحظه آن را قدر می‌شمردی؛ حقیقتاً در مسیر تحقق وعده بزرگ الهی قرار گرفته‌ایم؛ هم من، هم تو.
شهیدی که مانند سیدالشهدا(ع) به شهادت رسید+عکس

شهیدی که مانند سیدالشهدا(ع) به شهادت رسید+عکس

صدای مناجات‌هایش را می‌شنیدم، بعد از مدتی که مقداری از حجم آتش دشمن کم شد، متوجه شدم که دیگر از آن سمت، نجوای یا رب، یارب به گوش نمی‌رسد. به طرف سنگر حرکت کردم. ترکشی به گردن او اصابت کرده و سرش را کاملاً متلاشی کرده بود.

احیاء اموات سیاسی فتنه ۸۸؛ راهبردی برای فرصت‌طلبان

برخی فرصت‌طلبان قصد دارند تا از فضای آرام و پرنشاط جامعه برای مقاصد خود بهره‌برداری کنند و با برخی مباحث حاشیه‌ای مانع وحدت ملی شوند.

قسط اول طلب ۸۸!

افرادی که ۴ سال پیش فتنه به پا کردند به جای اینکه پاسخگوی اقدامات آشوب طلبانه خود باشند، طلبکارانه بر نظام منت می‌گذارند؛ بنویسند برای هر کدام از جوانانی که قربانی قدرت طلبی‌شان کردند چقدر از نظام اسلامی طلب دارند تا وصول کنیم؟

خاطرات ممنوعه هاشمی رفسنجانی!/عکس

یکی از بسته‌های ویژه مجله ۱۵ خرداد مربوط به خاطرات حجت الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی بود که سال ۱۳۶۴ در بحبوحه حوادث انقلاب اسلامی، ثبت و ضبط شده بود.

از پاچه “ظریف” تا “مرقومه” روحانی

مذاکرات هم تمام شد و توافقات و تعهداتی بین طرفین رد و بدل شد و برخی‌ها را غرق در شادی و عده‌ای دیگر را به آغوش یکدیگر کشاند!

شناسایی بهترین روش نظرسنجی در دولت یازدهم

روز ۱۳ آبان مشخص شد که نظر قاطبه ملت ایران در مورد برقراری رابطه با آمریکا چیست. این حماسه یک نظرسنجی کامل در فضای واقعی بود.

تنها در یک صورت «مرگ بر آمریکا» نمی‌گوییم

ما فقط وقتی از شعارهای انقلابمان دست می‌کشیم که عملی شدنش را نظاره کنیم؛ گفتیم «مرگ بر صدام» و صدام را به گور فرستادیم؛ گفتیم «مرگ بر شوروی» و کمونیسم را به موزه فرستادیم؛ گفتیم «مرگ بر منافقین» و منافقین را به ذلت نشاندیم.

نپرس که چرا باید «مرگ بر آمریکا» بگویی!

ترس؛ تردید می‌آورد و تردید تو را از حسین(ع) جدا می‌کند و کاش کار به جدا شدن از حسین(ع) تمام شود و زبانت به «امام حسین(ع) موافق حذف هیهات منا الذله بود» نچرخد.

باید جزئیات را از نتانیاهو بپرسیم!

در پایان مذاکرات شاید مسابقه‌ای بوده است بین اینکه کاترین اشتون، اول جزئیات را به نتانیاهو بگوید یا نماینده آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه! جزئیاتی که صاحبان اصلی انرژی هسته‌ای از آن خبر ندارند.

انصاری: درباره توهین به امام و خانواده شهدا موضع خاصی ندارم!

نعیمه اشراقی در صفحه فیسبوک خود در یکی از کامنت هایش،‌ مطلب توهین آمیزی را در مورد خانواده معظم شهدا و حضرت امام(ره) منتشر کرد

آزادی سران فتنه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست

هیچ فردی حوادث سال ۸۸ را از یاد نبرده است، هیچ مسلمان و خداباوری آن فتنه بزرگ و آن جسارت عده‌ای برانداز را فراموش نمی‌کند.

خنجر ۳۱ حزب اصلاح‌طلب در پشت روحانی

نامه‌ ذلیلانه‌ اصلاح‌طلبان چیزی جز خنجری در پشت نماینده یک ملت، آن هم هنگام حضور در دل دشمن، نبود.

پرشکوه‌ترین نرمش قهرمانانه تاریخ

کار ولی فقیه هدایت کُلی جامعه در مسیر اسلام است تا هنگامی که مردم بخواهند و ماهیت‌‌اش با هدایت جامعه‌ تعریف می‌شود نه در مقابله با استکبار؛ هر چند کشورهای زورگو عموماً در مواجهه با چنین جریانی هستند.

سخنی با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درباره مجید انصاری

دیروز رئیس جمهور در حکمی آقای مجید انصاری(دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز) را به عنوان معاون پارلمانی خود منصوب نمود. این انتصاب پرسش ها و ابهاماتی را برای ما به وجود آورد که لازم دانستیم بخاطر اهمیت موضوع مطالبی را خطاب به شما نمایندگان محترم مطرح کنیم....

وای اگر کفتارها رفتار کفتاری کنند

ای کلاغ بی‌خبر! از ما به زالوها بگو / باز اگر در جنگل ما قصد خونخواری کنند/ قلعه را روی سر آن قوم ویران می‌کنیم/ تا که مدت‌ها فقط آواربرداری کنند!

شبکه من و تو، اغوا گر جوانان

شبکه من‌و‌تو که تنها نزدیک به سه سال است راه اندازی شده، متأسفانه توانسته از نقاط ضعف رسانه ملی استفاده کرده و با پخش برنامه‌های سرگرم کننده، افکار و عقاید ضد انقلابی و ضد اسلامی خود را خوراک فکری جوانان و خانواده ها کند. این شبکه در لابلای برنامه‌های ...

کشف حجاب رضاخانی؛ مدل ۲۰۱۳

دشمن قدیمی ما با ترویج پوشش‌های بدن نما، برنامه‌های ماهواره و مطالب مندرج در سایت‌ها هدفی جز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت‌مان را به «اندلسی» دیگر تبدیل کند.

ضرب و شتم طلاب عدالت خواه توسط عوامل جریان اصلاحات

سال گذشته در نامه ای سرگشاده خطاب به آقای مجید انصاری درباره مدرسه علمیه کرمانیها، اموال و موقوفات بسیار با ارزش آن مطالبی را بیان نمودیم.

ملی گرایان یا سلطنت طلبان ؛ حق با کیست؟

دشمن فهمید که راز پیروزى ملت ایران چیست؛ لذا درصدد برآمد تا سیاسیون و سردمداران دولتى را از روحانیت و دین جدا کند. … از سى تیر ۱۳۳۱ که مرحوم آیت‌الله کاشانى توانست ملت ایران را آن‌طور به صحنه بیاورد، تا ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ که عوامل آمریکا در تهران توانستند ...