توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶
لزوم برخورد قانونی وزارت ارشاد با آثار سینمایی موهن
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وزارت ارشاد باید از همه ابزارهای قانونی برای برخورد با آثار سینمایی موهن و ضد ارزشی و جلوگیری از انتشار آنها بهره گیرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبر24، درخصوص سیاه نمایی برخی از فیلم های ضد ایرانی و آثار هنری ضد ارزشی و اعتقادی در حوزه سینما، اظهار داشت: وزارت ارشاد دولت سیزدهم باید از همه ابزارهای قانونی برای برخورد با این آثار استفاده کند.

وی افزود: ژانر سینمای سیاه و ضدایرانی از همه ابزارهای هنری بهره می گیرد تا اذهان عمومی نسبت به آرمان‌های امام راحل(ره)، انقلاب و نظام تیره و تاریک شود.

میرسلیم تصریح کرد: برخورد با این پدیده از جمله وظایف دولت و به ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است چون عدم جلوگیری از این نابسامانی باعث مزمن شدن این بیماری در عرضه آثار هنری و سینمایی خواهد شد و تبعات ناخوشایندی را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به تکالیف وزارت ارشاد در این حوزه خاطرنشان کرد: قانون در زمینه نحوه برخورد با این موج منفی صراحت دارد و وزارت ارشاد هم در این باره ملزم به پاسخگویی به مجلس شورای اسلامی است.
کد مطلب : 312538