توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴
به بهانه جهاد تبیین
در نگاه «روان‌شناسی اجتماعی»، #رسانه به #پیام اعتبار می دهد. رسانه مهم تر از پیام است. #مکانیزم مهم تر از #محتوا ست. به همین دلیل دنیای امروز قبل از آنکه جدال محتواها باشد، جنگ رسانه هاست.
به بهانه جهاد تبیین
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز مطلبی تحت عنوان "به بهانه جهاد تبیین" توسط یکی از کاربران در فضای مجازی منتشر شده است که بدون دخل و تصرف و تایید برای اطلاع خوانندگان منتشر می شود:

حالا که اختلاس‌گران میلیاردی را گرفته و حق مردم را از حلقوم‌شان بیرون کشیده‌اند؛

حالا که طلب‌های ایران را از انگلیس و کره جنوبی و ... دارند وصول می‌کنند؛

حالا که قبض آب و برق و گاز را برای دهک‌های پایین و کم‌ مصرف جامعه دارند مجانی می‌کنند؛

حالا که با راه‌ اندازی پشت سر هم کارخانه‌ها دارند معضل بیکاری جوانان را حل می‌کنند؛

حالا که ساخت ۴ میلیون مسکن شروع شده و در دست اقدام است؛

حالا که به روز و نقدا محصولات کشاورزی را از کشاورزان می‌خرند؛

اکنون که بعد از ۴۰ سال دولت کلیه ۵۴ هزار میلیاردتومان بدهی دولت به بانک مرکزی را تسویه و پایه پولی را تقویت کرده و تورم هم درحال تثبیت و کاهش است،

اکنون که کلیه بدهی ماهیانه ۱۰هزارمیلیارد اوراق دولت خائن قبل تسویه می شود،

اکنون که بعد از ۱۰۰سال مجوز های کسب وکار اینترنتی شد و از رانت خواری، خارج شده،

اکنون که کارهای زیر بنایی درحال ریل گذاری است،

اکنون که برای کسری بودجه و حقوقها اسکناس چاپ نمی شود تا موجب تورم شود،

اکنون که به راحتی همه مطالبه گرها، تقریبا هر روز، در گوشه ای از مملکت، عده ای را به هردلیل در خیابان و یا مقابل فلان ساختمان جمع می کنند بدون سرکوب و ضرب و شتم به حرفشان گوش داده می شود و.... باید افکار عمومی را از این اقدامات منحرف کرد چرا؟!

چون این اقدامات فقط چندماه دیگر  نیاز دارد تا تاثیر مستقیمش را روی سفره مردم داشته باشد و خرابی های ۸ ساله دولت خائن  قبل را جبران کند.

و همانطور که می بینید دشمنان خارجی و مزدوران داخلی این را فهمیده اند، بنابراین با پس مانده های دولت قبل و مافیای اقتصادی، می خواهند قبل از یکساله شدن دولت مردمی و انقلابی، به مردم و دولت فشار بیاورند، تا شیرینی این اقدامات را در کام مردم تلخ کنند.

خوب است چشمانمان را بازکنیم و فریب هجمه های رسانه ای بیگانگان را نخوریم و با جهاد تبیین مردم را به صبر و امید به آینده دلگرم و روشن کنیم. ان شاءالله

⭕️ در نگاه «روان‌شناسی اجتماعی»، #رسانه به #پیام اعتبار می دهد. رسانه مهم تر از پیام است. #مکانیزم مهم تر از #محتوا ست. به همین دلیل دنیای امروز قبل از آنکه جدال محتواها باشد، جنگ رسانه هاست.
کد مطلب : 311089