توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۰
نمایش انتخاباتیِ چهره های سیاسی به بهانه مسئله فلسطین
وقتی به افرادی به بهانه صحبت از مسائل فسطین در سیمای جمهوری اسلامی تریبون داده شود که در انتخابات آتی سهم تشکلی و حزبی یا فردی دارند، در اغلب موارد به جای ارائه تحلیلهای مبتنی بر واقعیت، شاهد اظهار نظرهایی با کارکردهای انتخاباتی خواهیم بود.
نمایش انتخاباتیِ چهره های سیاسی به بهانه مسئله فلسطین
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ وقتی به افرادی به بهانه صحبت از مسائل فسطین در سیمای جمهوری اسلامی تریبون داده شود که در انتخابات آتی سهم تشکلی و حزبی یا فردی دارند، در اغلب موارد به جای ارائه تحلیلهای مبتنی بر واقعیت، شاهد اظهار نظرهایی با کارکردهای انتخاباتی خواهیم بود.

♦️نخبگان و فعالانِ بصیر سیاسی در باب مسئله غزه و نقش ایران در محور مقاومت تحلیلهای جامعی در بستر رسانه منتشر نموده اند که به گونه ای ذو ابعاد به مسئله پرداخته است و این چهره های مرتبط با انتخابات، بعضا با ارائه های ناقص از موضوع موجب ضایع شدن آن تحلیلها و ایجاد اشتباه، انحراف و خطای محاسباتی پیرامون این مسئله پراهمیت و چالش برانگیز می گردند.

❌ شباهت بسیاری که میان صحبتهای این چهره ها علیرغم اختلاف مرام سیاسی وجود دارد نیز حکایت از غالب بودن انگیزه های انتخاباتیِ ذائقه پسند در ایشان دارد.

♦️حقیقت این است که جمهوری اسلامی ایران با تعریف یک فرایند استراتژیک در هر مرحله، موضع فعال خود را در برابر موضوع فلسطین و رژیم متجاوز صهیونیستی آشکار خواهد کرد، همانگونه که تا کنون عمل نموده است.

♦️ما برای دفاع از مظلوم مسامحه و دست به عصا راه رفتن نداریم اما کیاست و سیاست و تدبیر پیشه می کنیم،
محور مقاومت و از جمله مقاومت فلسطین را سازماندهی نمودیم و جهت دادیم و آنها را به غنایی رساندیم که بدون نیاز به هماهنگی با ما به دلیل مسائل فوق امنیتی، بتوانند طوفان الأقصی را رقم بزنند.

♦️اکنون نیز اقتدار منطقه را محافظت نموده، ترسی از امریکا نداریم و اینگونه نیست که نابودی صهیونیزم برای ما به مثابه جنگ با امریکا باشد، بلکه اتاق فرمان این تجاوز و پشتیبانی نظامی از آن را در سران ایالات متحده می بینیم و هشدارهای لازم را لسانی و عملی به آنها داده ایم.

♦️حقیقت این است که صهیونیزم فقط به فلسطین اشغالی حمله ننموده، بلکه هژمونی وسیع خود را با در اختیار داشتن رسانه های مؤثر جهانی و کمپانیهای وسیع اقتصادی به زعم خود ضمانت نموده است و برای نابودی آن باید تمامی بازوهای این اختاپوس قطع گردد؛
که این مهم نیاز به بیداری جهانی و آشکار شدن چهره منحوس آن برای مردم دنیا دارد تا بساط سیطره و نفوذ صهیونیزم در جنبه های مختلف زندگیِ بشر امروز که از پس سالها برنامه ریزی، شبکه سازی و سازمان دهی هدفمند شکل گرفته با هشیاری همگانی، از هم پاشیده و منهدم گردد.

♦️امروز شاهد خیزش های ارزشمندی در قلب اروپا و امریکا علیه این رژیم شیطانی هستیم که باید با تکیه بر بیداری و تبیین بر قوت و قدرت آن افزوده گردد، وگرنه ما با یک داستان تخیلی مواجه نیستیم که بخواهیم با یک ابرقهرمان وارد صحنه جنگ شده و اهریمن را نابود کنیم، بلکه تمامی اجزاء این مقاومتِ ستودنی و ارکانِ حامی و پشتیبان آن، قهرمانان این نبرد آخر الزمانی هستند.

♦️فلسطین، نگین انگشتری است که لبنان، یمن، عراق و در رأس همه اینها جمهوری اسلامی ایران آن را احاطه نموده و محافظت می نماید.

♦️گرچه مردم غزه مانند هر جهاد مقدس دیگری در طول تاریخ شهید می دهند و با مصائبی سخت مواجه می شوند اما به زودی ثمره آن را در فتح الفتوحی خواهند چشید که دنیا را از زیر چکمه ی آل صهیون آزاد نماید. "إن شاءالله"

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 331582