توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۵
وصله های ناجور، شهرهای پرتناقض
شهرهایمان شده شهرِ تناقض ها! دیوار هایش عکس و نام شهدایی را دارد که در وصیت نامه هایشان بیش از هرچیز به عفت و حجاب تأکید نموده اند و جان و جوانی شان را گذاشته اند تا کسی متعرض نوامیس این وطن نشود، اما پای همین دیوارها ناموس سر برهنه و بد پوششمان در چشم و ذهن نامحرمانِ تشنه و پر ولع دست به دست می شود!
وصله های ناجور، شهرهای پرتناقض
Share/Save/Bookmark
وصله های ناجور، شهرهای پرتناقض

❌ تصاویر متنوعی که اینروزها در فضای مجازی شاهد آن هستیم و خون دل می خوریم:
تعدادی دانشجو برای جشن فارغ التحصیلی خود موزیک ویدئوهایی از فساد و هنجارشکنی شان منتشر می کنند، تعدای دیگر از دانشجوها چالش رقص در کلاس درسشان برگزار می کنند و فیلم آن را منتشر می کنند.
گروههایی در متروها بدترین رفتارها و پوشش ها را دارند،
یک نفر هم جلوی دروازه قرآن شیراز علنی و واضح مشغول آرایش موی یک خانم دیگر است.
آن یکی هم در مشهد الرضا "علیه السلام" حریم شهر مقدس را می درد و...

🔴 آنچه از کشف حجاب و بدپوششی در معابر و پاساژها و سینماها و....شاهد آن هستیم هم که برای همه ما واضح و در حال تکرار است.

‼️شهرهایمان شده شهرِ تناقض ها!
دیوار هایش عکس و نام شهدایی را دارد که در وصیت نامه هایشان بیش از هرچیز به عفت و حجاب تأکید نموده اند و جان و جوانی شان را گذاشته اند تا کسی متعرض نوامیس این وطن نشود، اما پای همین دیوارها ناموس سر برهنه و بد پوششمان در چشم و ذهن نامحرمانِ تشنه و پر ولع دست به دست می شود!

‼️حاشا به غیرتمان!

❌ جنابانِ مسئول، اگر این همه تعلل و تغافلتان به طمع آن است که مردم را راضی نگهداشته و پای صندوق رأی بکشانید، بدانید که آب در هاون می کوبید و هر آنکس که رضای مردم را بر حکم خدا ارجح بداند رشته امور از کف خواهد داد.

❌ بترسید از آنکه حتی مؤمنین هم از شما روی برگردانند و از شما عبور کنند و حسابتان را از نظام و انقلاب مثل وصله ی ناجوری منفک و جدا بدانند!

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 331465