توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲
بی انصافها به دولت فرصت بدهید!
معمولا هرنامزدِ ریاست جمهوری، در زمان تبلیغات خود یکسری شعارها، وعده ها؛ و طرحهائی رابه مردم ارائه می دهد و مردم نیز براساس سلیقه و ذائقه سیاسی و حزبی و یا ازروی عقلانیت و بصیرت به او رای می دهند.
بی انصافها به دولت فرصت بدهید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز معمولا هرنامزدِ ریاست جمهوری، در زمان تبلیغات خود یکسری شعارها، وعده ها؛ و طرحهائی رابه مردم ارائه می دهد و مردم نیز براساس سلیقه و ذائقه سیاسی و حزبی و یا ازروی عقلانیت و بصیرت به او رای می دهند.

آیت الله رئیسی هم مانند روسای گذشته وعده ها و طرحهایی را به مردم ارائه داده و صادقانه و با تلاش شبانه روزی بدنبال حل مشکلات مردم می باشند که یکی از مهمترین وعده های ایشان تولید و واردات واکسن کرونا برای امنیت جانی و روحی و روانی مردم بوده است که تلفات روزانه از ۸۰۰ نفر به ۸ نفر رسیده است . آیا این کار کم وکوچکی بوده است؟

اگرچه آغاز ساخت مسکن ارزان، دیپلماسی فعال؛ خنثی سازی تحریمها؛ ادامه مذاکرات برجام، مبارزه با فساد و مفسدین اقتصادی، پیوستن به شانگهای و اکو؛ حذف بعضی موانع تولید و الکترونیکی کردن صدور مجوز کسب و کار و تولید؛ سفرهای استانی و دهها اقدام انقلابی و تلاش شبانه روزی عالمانه و حکیمانه و عاقلانه برای خدمت به مردم شریف ایران دراین ۸ ماه گذشته مشاهده شده است. ضمن اینکه سال ۱۴۰۰ با بودجه مصوب دولت قبل اداره شده است و از سال ۱۴۰۱ با اصلاح قانون بودجه جدید توسط دولت آقای رئیسی ادامه پیدا خواهد کرد.

✅ انصاف داشته باشید

حداقل ۲ سال اجازه و فرصت دهید که دولت انقلابی برنامه ها و طرحهای وعده داده شده خود را عملیاتی کند و سپس بازخواست و ارزیابی نمایید.

این نهایت بی انصافی است که اصلاح همه امور کشور را در ظرف ۸ ماه ازدولت انقلابی انتظار داشته باشیم در حالیکه ظرف ۸ سال توسط دولت روحانی به مخروبه تبدیل شده بود .

مردم ایران دوسال به دولت روحانی اعتماد کرده و فرصت دادند که مثلا برجام به سرانجام رسانده شود که نشد و در اصل ۸ سال مردم ایران پشت درب برجام ماندند و هیچ گشایش اقتصادی هم صورت نگرفت. 

ازطرفی افزایش و نوسان قیمتها در همه دولتها بوده و خواهد بود. 

در زمان دولت روحانی، خیلی از آقایان بویژه اصلاح طلبان خفقان گرفته بودند که رئیس جمهور و دولت فریبکار و ناکارامد و بی عرضه غربگرا را بازخواست نمایند و حالا دلسوز مردم شده و زبان باز کرده و افکارعمومی را علیه دولت انقلابی و پاکدست می شورانند در حالیکه جماعت زیادی از این آقایان شریک جرم روحانی و خود مسبب اصلی وضعیت فعلی کشور هستند. مردم بخوبی می دانند که دولت روحانی دولت احزاب سیاسی بویژه اصلاح طلبان بوده و بعضا هم جاسوس و هم مفسد اقتصادی بوده اند.

و حرف آخر: توصیه می شود هرکسیکه کشور و یا حداقل خودش و خانوده اش را دوست دارد فرصت دهد تا دولت سیزدهم طرحها و برنامه های خود را عملی سازد.

۱۹  اردیبهشت  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 310521