۵
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷
دولتِ رها شده
آیا افزایش بی رویه قیمتها بصورت روزانه و هفته ای در خصوص گوشت؛ مرغ؛ تخم مرغ؛ روغن؛ قندوشکر؛ حبوبات؛ لبنیات؛ و کلیه مایحتاج عمومی؛ نهاده های دامی؛ تولیدات داخلی؛ آهن، میلگرد و انواع فولاد؛ سیمان؛ تولیدات پتروشیمی و سایر مصالح ساختمانی؛ خودرو؛ طلا؛ ارز و صدها قلم کالای دیگر؛ که دولت متولی توزیع و کنترل و نظارت بر آنها بوده و داخلی هم می باشد؛ آیا اینها هم تقصیر دولت در سایه است؟
دولتِ رها شده
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز درحین گرماگرم مذاکرات هسته ای که تیم مذکراه کننده برجام به دستور شخص روحانی برای امضاء هرگونه توافقی عجله داشته و در کمال بی دقتی و بی توجهی به بندها و مُفاد حقوقی قرارداد در گرداب دشمن قرار داشته و بایک شور و شعفِ خیالی و فرضی و قلابی؛ ملت ایران را در انتظار گُل وبلبل و میوه باغ برجام و حل معیشت اقتصادی قرارداده بودند؛ آقای رئیس جمهور از آفتاب تابان؛ فتح الفتوح؛ و پیروزی قرن سخن گفته و اظهار می داشتند که برجام را خدا آورد.

نکته حائز اهمیت اینست که:
آقای روحانی بارها با شدت خشم و عصبانیت اظهار می کردند که هرموقع درحال نتیجه گرفتن مذاکرات هستیم عده ای موشک و تونل زیر زمینی نشان می دهند و به ادامه و نتیجه برجام لطمه می زنند و یا بارها اعلام کرده و می کنند که دولت در سایه مزاحم دولت ایشان است و نمی گذارند کارها بخوبی پیش برود و با این ادعاء؛ ناتوانی و بی عُرضگی خود را به گردن دولت در سایه می اندازند و بلاخره معلوم نشد که این دولت فرضی در سایه چه کسانی هستند که در روند اجرای مسئولیت دولت قانونی اخلال می کنند که این ادعاء از اساس دروغ و برای فرار از پاسخگویی به مردم بوده است.

بفرض اینکه: دولت در سایه ای در مذاکرات برجام مزاحم بوده و یا اِخلال ایجاد کرده است آیا افزایش بی رویه قیمتها بصورت روزانه و هفته ای در خصوص گوشت؛ مرغ؛ تخم مرغ؛ روغن؛ قندوشکر؛ حبوبات؛ لبنیات؛ و کلیه مایحتاج عمومی؛ نهاده های دامی؛ تولیدات داخلی؛ آهن، میلگرد و انواع فولاد؛ سیمان؛ تولیدات پتروشیمی و سایر مصالح ساختمانی؛ خودرو؛ طلا؛ ارز و صدها قلم کالای دیگر؛ که دولت متولی توزیع و کنترل و نظارت بر آنها بوده و داخلی هم می باشد؛ آیا اینها هم تقصیر دولت در سایه است؟ یا عدم کنترل و نظارت  سازمانها و نهادهای دولتی و بی برنامه گی در وزارتخانه های صمت و کشاورزی و سایر وزراتخانه های مرتبط وبی عرضه گی دولت تدبیر وامید است وشاید هم خیانت مدیران و کارگزاران نفوذی در دولت می باشد.

دولت روحانی رها شده است؛ بویژه در این چند ماه باقیمانده فقط روز را شب می کنند و هیچگونه احساس مسئولیتی درخدمت رسانی به مردم را ندارند و ظاهراً گروه نفوذی در دولت؛ قصد عصبانی کردن مردم را تا مرز انفجار؛ در این مقطع حساس دارند .

امروز اعصاب و روان مردم بهم ریخته و احساس غُربت و تنهائی و سرخوردگی می کنند و لذا اعتقادشان به انقلاب و ولایت دست و پا و زبانشان را بسته است و گرنه تکلیف این دولت بی عُرضه و بی کفایت را برای همیشه روشن می کردند.

آخر مگر می شود که کشور اینقدر رها بشود و هر کسی هر بلائی که خواست به سرمردم بیاورد و هیچ اقدام عملی و سازنده ای درجهت رسیدگی به حلِ مشکلات مردم از سوی دولتِ تزویر نشود.

۲  اسفند ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 294223
۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۱۴:۴۴:۰۰
این خونه آباد روحانی مملکت را خور د وپلش کنید برود
 
۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۲۱:۵۶:۴۵
پس روحکانیچه کاره است. نکنه هنوز در قرنطینه است
 
۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۶:۳۲:۳۲
هر دولت رها شده. ای بهتر از دولت روحانی است. ایبن آدم مردم را بی چاره کرد وباید هرچه زودتر محاتکمه ومجزاتشود
 
۱۳۹۹-۱۲-۳۰ ۲۱:۱۶:۱۶
چه قدر این روحانی به مردم دذوغ گفت ومملکت را به این روز نشاند فکر می کنم که عامل نفوذی است
 
۱۴۰۰-۰۱-۰۸ ۲۲:۲۱:۱۶
از همه خطر ناک تر در این مملاکت روحانی است که باید محاکمه ومجزات شود چون مملکت را نابود کرد