توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹
غزه؛ ترازوی میزانِ شَرَف
ترازوی قضاوت غزه در مقابل چشم بشریت امروز قرار دارد که در یک کفه آن عین بیشرفی؛ بی وجدانی؛ بیرحمی؛ خباثت و جنایت محض قرار دارد و در کفه دیگر آن؛ مظلومیت؛ غربت؛ استقامت؛ مقاومت؛ و شرف قرار دارد و به تعبیر امام خامنه ای جبهه حق‌ در مقابل باطل ایستاده است.
غزه؛ ترازوی میزانِ شَرَف
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ترازوی قضاوت غزه در مقابل چشم بشریت امروز قرار دارد که در یک کفه آن عین بیشرفی؛ بی وجدانی؛ بیرحمی؛ خباثت و جنایت محض قرار دارد و در کفه دیگر آن؛ مظلومیت؛ غربت؛ استقامت؛ مقاومت؛ و شرف قرار دارد و به تعبیر امام خامنه ای جبهه حق‌ در مقابل باطل ایستاده است.

🔺چهل روز است که خون آشام ترین رژیم قلابی و دست ساخته آمریکا و انگلیس، بیش از دومیلیون انسان بی پناه و مظلومِ محاصره شده را آماج حملات خود قرارداده و به هیچیک از قوانین بین المللی پایبند نبوده و در مقابل چشمان دولتمردان جهان و سازمانهای بین المللی بصورت آزادانه مشق جنایت می کند و قلم تیز و خون آشام خود را در مرکبِ خونِ زنان و کودکان غزه زده و تاریخ امویان؛ مروانیان؛ مغولها؛ صربها؛ منافقین و داعش را بازنویسی می نماید.

🔺با کینه و بغض و حرارت می گوئیم که انسانیت و شرافت و وجدان توسط رژیم صهیونیستی خونخوار و بیشرف و بی وجدان در قتلگاه صبر در حال قربانی شدن است.

🔹چه کسانی شریک جرم هستند⁉️

۱- آمریکا؛ انگلیس؛ فرانسه و آلمان و شورای امنیت سازمان ملل در صف اول
۲- اعراب خائن و سازشکار بیشرف تراز اسرائیل
۳- نهادها و سازمانهای بین المللی موظف؛ سیاسیون و اندیشمندان و نویسندگان جهان که سکوت کرده اند .
۴- بعضی احزاب سیاسی وغربگرایان ودانایانِ نادان وسلبریتی های داخلی که از سال ۸۸ در پشت شعار نه غزه نه لبنان پنهان شده بودند و امروز نیز با سکوت و تشکیک در محور مقاومت و فلسطین مزدوری خود را به اثبات رسانده اند و بوسیله روزنامه ها وفضای مجازی درلابلای صفوف ملت ایران رخنه کرده وبجای حمایت قاطع از مردم غزه از رد صلاحیت و تقسیم غنائم سیاسی خود حرف می زنند و باعث شقاق در ملت می شوند.

🔺و حرف آخراینکه 👈 ترازوی غزه وزن بیشرفان عالم را با انسانهای با وجدان ومتعهد اندازه گیری می نماید.

۲۶  ابانماه  ۱۴۰۲  #فرهادنیا
کد مطلب : 331572