توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۳۲
رئیسی عزیز؛ مالایق مثل تو نبودیم
هیچ جلسه ای نیست که مقام معظم رهبری این شهید را تکریم نکرده و از فضائل ایشان نگویند و امروز نیز در آخرین جلسه دیدار هیئت دولت سیزدهم تمجیدی بی نظیر کردند که بفرموده معظم له ثبت بشود و بعبارتی در تاریخ بماند که چه کسی را از دست داده ایم و توصیه فرمودند: دولت چهاردهم همین خط شهید رئیسی را ادامه دهد.
رئیسی عزیز؛ مالایق مثل تو نبودیم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ بعد از شهادت آیت الله رئیسی بدنبال رئیس جمهوری بودیم که شبیه ترین فرد به این سید بزرگوار باشد اما دست روزگار و مشیت الهی بگونه ای دیگر رقم خورد که در آینده؛ بیشتر روشن خواهد شد.

🔺رئیسی عزیز دیر آمد و چه زود رفت.

🔹هیچ جلسه ای نیست که مقام معظم رهبری این شهید را تکریم نکرده و از فضائل ایشان نگویند و امروز نیز در آخرین جلسه دیدار هیئت دولت سیزدهم تمجیدی بی نظیر کردند که بفرموده معظم له ثبت بشود و بعبارتی در تاریخ بماند که چه کسی را از دست داده ایم و توصیه فرمودند: دولت چهاردهم همین خط شهید رئیسی را ادامه دهد.

🔺احساس می شد که ملت ایران به پاس زحمات و قدردانی و زنده نگهداشتن این تفکر انقلابی؛ فردی را به ریاست جمهوری انتخاب نمایند که شبیه ترین فرد از نظر اخلاق؛ صبوری؛ پشتکار؛ کارآمدی؛ شجاعت؛ مردمی و خستگی ناپذیر به ایشان باشد اما اینگونه نشد و شاید ما لایق نبودیم و یا لیاقت ما را به سرقت بردند.

🔹متاسفانه سیاست بازان و بدخواهان و فرصت طلبان فضای سیاسی کشور را بگونه ای آلوده کردند که این اتفاق نیفتد.

🔺اسحاق جهانگیری گفته بود که باید جلوی خط و تفکر رئیسی و دولت او گرفته شود. حسن روحانی دولت رئیسی را فلاکت بار معرفی کرده بود. افرادی مثل ظریف، جهرمی و سایر اصلاح طلبانِ زخم خورده و مطرود نیز مطالبی را اظهار داشتند که خلاف واقع و تهمت و تخریب ناجوانمردانه در حق شهید رئیسی بوده است. آنقدر کینه از او داشته و بی انصاف بوده اند که حتی یک خدمت او را برزبان جاری نکردند و مجدداً مردم را فریب داده و افکار عمومی را با خود همراه ساختند.

🔺خیلی جالب است فردی که برنامه ای ارائه نداده و در خصوص ساخت مسکن؛ اقتصاد؛ ارزش پول ملی؛ مقابله با زور گوئی آمریکا؛ شکستن تحریمها؛ مذاکرات برجام و موضوعات مهم مردم هیچگونه تعهدی نداده و حل مشکلات کشور را به کارشناسان مبهم و فرضی حواله داده است مورد اقبال بخشی از جامعه قرار می گیرد اما فردی که سالها در استانها حضور داشته و برای حل مشکلات کشور طرح و حرف دارد و حتی در سیاست خارجی و مذاکرات برجام سابقه درخشاتی از خود نشان داده و می تواند دیپلماسی انقلابی داشته باشد مورد پذیرش قرار نمی گیرد. امیدواریم که رئیس جمهور محبوبشان آنها را روسفید نماید.

🔹البته ما به رای مردم احترام گذاشته و تمیکن می کنیم و اگر کمکی هم بخواهند در خدمت خواهیم بود البته اگر دلسوزان انقلاب را کاسب تحریم خطاب نکنند.

✅ و حرف آخر اینکه: خیلی از عزیزان تلاش کردند که شبیه ترین فرد به شهید رئیسی انتخاب شود اما میسر نگردید. ولی گذر زمان حقایق بسیاری را برای مردم آشکار خواهد کرد همانگونه که بعد از سالها مردم فهمیدند که آمریکا دشمن واقعی مردم و مورد اعتماد نمی باشد.

۱۷  تیرماه ۱۴۰۳  # فرهادنیا
کد مطلب : 337404