توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳
خواب آلودگی و خاک آلودگی هوا/
استانداری تهران خواب است لطفا بعدا مراجعه نمایید!
متاسفانه فقدان مدیریت علمی و تجربی در استانداری موجب این ناهماهنگی عجیب شده است و در حالی که پیش بینی آلودگی هوا از روزهای قبل مشخص شده بود و در این خصوص هشدارهای لازم هم داده شده بود ولی متاسفانه گوش شنوایی برای دیدن و شنیدن این موضوع و جلوگیری از فاجعه حضور دانش آموزان در این هوای به شدت آلوده وجود نداشته بود!
استانداری تهران خواب است لطفا بعدا مراجعه نمایید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز ساعت 8 صبح روز یکشنبه اعلام شد که مدارس ابتدایی استان تهران امروز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه به علت آلودگی هوای تهران تعطیل گردیده است!؟ این در حالی است که مدارس دایر بوده و دانش آموزان در مدرسه حضور یافته و والدین نیز فرزندان خود را پس از گذاشتن در مدارس، به منزل یا محل کار رفته اند.

بنا بر این گزارش متاسفانه فقدان مدیریت علمی و تجربی در استانداری موجب این ناهماهنگی عجیب شده است و در حالی که پیش بینی آلودگی هوا از روزهای قبل مشخص شده بود و در این خصوص هشدارهای لازم هم داده شده بود ولی متاسفانه گوش شنوایی برای دیدن و شنیدن این موضوع و جلوگیری از فاجعه حضور دانش آموزان در این هوای به شدت آلوده وجود نداشته بود!

به گزارش خبرنگار ما، اینکه معاون استاندار تهران در ساعت 8 صبح اعلام می کند مدارس تعطیل است هیچ دردی را دوا نمی کند و فقط نمک بر زخم مردمی پاشیده است که هرزگاهی با این بی تدبیری ها مواجه شده و خود را در فضای کشور رها می بینند و این دومین باری است که در کمتر از 1 ماه شاهد عدم هماهنگی و حضور دانش آموزان در مدارس می باشیم.

به گزارش عصر امروز جای دارد که جناب آقای منصوری بجای اینکه به فکر مدیریت بالاتر در وزارت کشور باشند ضمن عذرخواهی از مردم به فکر تمهیدات مناسب برای پیشگیری از وقوع اینگونه موارد باشند و یا در صورت عدم چنین مدیریتی استعفا بدهند تا بلکه یک فرد شایسته تری جایگزین ایشان در استانداری شود تا من بعد چنین اتفاقات تلخی که با سلامت مردم و دانش آموزان بازی می کند را شاهد نباشیم.
کد مطلب : 311169