۳
توصيه به ديگران
۲
پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
بی تدبیری دولت مدعی تدبیر در خصوص مسکن مهر
«کندی پیشرفت پروژه های مسکن مهر و بی تعهدی دولت یازدهم به تعهدات دولت دهم» این روزها مشکلات عدیده ای را برای قشر مستضعف جامعه که ولی نعمتان انقلاب هستند بوجود آورده است.
بی تدبیری دولت مدعی تدبیر در خصوص مسکن مهر
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز «کندی پیشرفت پروژه های مسکن مهر و بی تعهدی دولت یازدهم به تعهدات دولت دهم» این روزها مشکلات عدیده ای را برای قشر مستضعف جامعه که ولی نعمتان انقلاب هستند بوجود آورده است.

بنا بر این گزارش علی رغم آنکه بارها و بارها رهبر معظم انقلاب نسبت به اجرای تعهدات دولت گذشته در دولت فعلی خصوصا درباره اتمام پروژه های مسکن مهر به دولت تذکر داده اند و در این خصوص تاکید فرموده اند، اما هنوز شاهدیم که بسیاری از پروژه های مسکن مهر به کندی پیش می رود و در برخی از مناطق یا تعطیل شده و یا به دلیل عدم اتصال انشعابات، تحویل داده نشده است.

این در حالی است که دولت به تعهدات در پروژه مسکن مهر عمل نکرده و بسیار عقب تر از زمان به سر می برد، حتی برخی از مصوبات دولت قبل را هم باطل کرده است. به طوری که باوجود بخشنامه دولت قبل مبنی بر افزایش بازپرداخت اقساط تسهیلات از 15 سال به 20 سال براساس جدیدترین اخبار این مدت با کاهش یک ساله به ۱۴ سال رسیده است. این درحالی است که اکثر دارندگان مسکن مهر از اقشار ضعیف اجتماعی هستند و توان پرداخت اقساط بالا را ندارند.به گزارش خبرنگار ما دولت برای عقب نگه داشتن پروژه های مسکن مهر، همچنان یا مشکل زا بودن این طرح را عنوان می کند و یا طرح های جایگزینی همچون «مسکن اجتماعی» را عنوان کرده است. این درحالی است که تا به امروز نه مسکن اجتماعی به نقطه قطعی رسیده و نه مسکن مهر طبق تعهدات دولت دهم پیش رفته است.

به گزارش عصر امروز دولت در شرایطی مردم را به امیدهای برجام دلبسته کرد و وقت فراوانی از کابینه را به مذاکرات هسته ای اختصاص داد که نه تنها برجام «تقریبا هیچ دستاورد و عایدی» برای مردم و کشور نداشت، که هنوز پروژه های مسکن مهر که یکی از نیازهای اساسی مردم نیازمند است، به اتمام نرسیده است و اما هر بار در این زمیه به مردم وعده داده می شود که تا فلان تاریخ همه پروژه ها تحویل داده می شود. و این در حالی است که تاکنون بارها این تاریخ ها به تعویق افتاده و در تاریخ وعده داده شده، هیچ ملکی به مشترکین تحویل داده نشده است.
کد مطلب : 158269
ناشناس
۱۳۹۵-۰۲-۱۳ ۱۵:۲۳:۰۸
تدبیر فقط احمدی
 
ناشناس
۱۳۹۵-۰۳-۰۶ ۰۷:۰۶:۴۶
خود شیرین چند می گیری ؟
 
تلویزیون اینترنتی مستضعفین
۱۳۹۵-۰۶-۰۴ ۱۴:۲۵:۵۱
مسکن در نظام اسلامی
http://www.mostazafin.tv/video/7196