توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰
از کرامات برخی از مسئولین!؟
از کرامات برخی از مسئولین ما غافلگیر کردن مردمی است که جانشان را، فرزندانشان را، همت و آبرویشان را برای این نظام مقدس گذاشته اند. مسئولین عزیز اگر باور ندارند و یا فراموش کرده اند، سری به مزار شهدا بزنند و تصاویر پرشکوه راهپیماییها را بازبینی کنند.
از کرامات برخی از مسئولین!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ساداتی نژاد وزیر کشاورزی عنوان داشته است که: یکی از کشورهای همسایه ۳ میلیون تن کمبود گندم دارد/می‌خواهد این کمبود را به صورت قاچاق از ایران تامین کند؛ آرد را ۱۲ هزار تومان کردیم تا از قاچاق جلوگیری کنیم!؟

اما در خصوص صحبت های جناب وزیر باید گفت:

🔴 از کرامات مسئولین ما غافلگیر کردن مردمی است که جانشان را، فرزندانشان را، همت و آبرویشان را برای این نظام مقدس گذاشته اند. مسئولین عزیز اگر باور ندارند و یا فراموش کرده اند، سری به مزار شهدا بزنند و تصاویر پرشکوه راهپیماییها را بازبینی کنند.

🔴 تصمیمات دفعی شما که وحی منزل از آموزه های نظام سرمایه داری است، و ناتوانی تان از حل اصولی معضلات اقتصادی و کنترل بازار و قیمتها، استیصالتان در مسدود کردن واقعی مبادی و مرزهای قاچاق، همه و همه تاوان سنگینی از مردم مستضعف و انقلابیون همیشه پشتیبان نظام، خواهد گرفت.

🔴 زنهار که ایجاد فضای رعب و وحشت در پی گرانیهای سرسام آور، عدم ایجاد زمینه ی روانی مساعد در جامعه و تدبیرهای یکسویه، می تواند علاوه بر زیرپا له کردن مردم به قیمت بدبینی به نظامی تمام شود که شهدا و مجاهدین ما برایش از جان گذشته اند و خونها به پایش ریخته اند.

🔴 امروز معترضین به سوء مدیریت شما انقلابیهای دلسوز و آگاهند نه معاندین و براندازها!

✍مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 311042