توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳
مردم عزیز پای رای خود ایستاده اند
تبلیغات روانی مفسدین اقتصادی که دستشان از ارز ۴۲۰۰ تومانی کوتاه شده بهمراه رسانه های خارجی و ضد انقلاب بر روحیه بعضی مردم اثر گذاشته است. متاسفانه بعضی کارخانه ها و شرکتهای تولیدی و بعضی مردم در این میدان جنگ روانی همراه شده اند.
مردم عزیز پای رای خود ایستاده اند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ظاهراً فضای تبلیغی و رسانه ای مزدوران و معاندین داخلی و دشمنان خارجی بر افکار عمومی جامعه سایه افکنده و در حال بازی با روح و روان مردم می باشد. و حتی بخشی از نیروهای انقلاب و حتی کسانیکه به آقای رئیسی رای داده اند این روزها دچار رُعب و وحشت خیالی شده اند و خود را سرخورده و پشیمان می دانند. مگر چه اتفاقی افتاده که اینقدر نگران و احتمالاً عصبانی شده اید؟!

✅ مگر جنگ شده و یا داعش به یکایک خانه ها حمله کرده که برخی اینقدر دچار اضطراب ودلشوره گردیده اند؟

✅ تبلیغات روانی مفسدین اقتصادی که دستشان از ارز ۴۲۰۰ تومانی کوتاه شده بهمراه رسانه های خارجی و ضد انقلاب بر روحیه بعضی مردم اثر گذاشته است. متاسفانه بعضی کارخانه ها و شرکتهای تولیدی و بعضی مردم در این میدان جنگ روانی همراه شده اند.

✅ سئوال اینست؟ چرا بعضی مردم به فروشگاهها و مواد غذائی هجوم آورده و در حال خرید و انبار کردن غیر متعارف شده اند. اینکار چه معنی دارد.؟!

✅ خاطرتان هست سال ۹۷ شایعه کردند که می خواهد قحطی بیاید و تمام شرکتها و کارخانه ها و حتی بنکداران و مغازه داران حتی اجناس تاریخ گذشته مثل رُب گوجه فرنگی و بعضا فاسد خود را به سه و چهار برابر قیمت به مردم قالب کردند. تا جائیکه مردم را برای گرفتن یک کیلو گوشت یخی وارداتی آنهم با کارت ملی به صفها کشاندند.

✅ خانم و آقای محترم و ایرانی عزیز،

هیچ اتفاق خاصی نیفتاده بلکه دولت مردمی می خواهد در جهت حل مشکل مردم یکی از طرحهای اقتصادی خود را اجرایی کند. همین و بس و نیاز به کمک و همراهی مردم دارد. حداقل کسانی که رای داده اند پای کار بایستند و مرعوب  تبلیغات مفسدین داخلی و دشمن خارجی نشوند و ناخواسته با آنها همراه نشوند. قطعا در آینده نزدیک ثبات اقتصادی در کشور نمایان خواهد شد.

✅ ما به رئیس جمهوری رای نداده ایم که در کاخ خود بنشیند و مثل حسن روحانی مشکلات مردم را از داخل ماشین ضدگلوله و از پشت عینک شناسایی کند بلکه در میدان است و شبانه روز برای مردم برنامه ریزی و تلاش می کند ‌که این امر نیز درحال تحقق است و اعتماد کنید. ‌

امروز مفت خوران بیت المال و مفسدین اقتصادی بشدت در حال تخریب آقای رییسی و دولت دلسوز و انقلابی هستند مواظب باشیم که همراه مفسدین نشویم.

✅  خیلی مهم توجه کنید 👇

دولت آقای رییسی بدون اتکاء و معطل ماندن امضاء برجام و پیوستن به اف ای تی اف موضوع واکسن را حل کرده و طی ۹ ماه گذشته اقدامات بسیار موثری نیز نموده و در حال ریل گذاری صحیح اقتصادی می باشد و آثار مثبت آن نیز طی شش ماه آینده کاملا روشن خواهد شد و از سویی طلبهای خارجی ایران هم یکی پس از دیگری درحال مسترد شدن می باشد.

✅ و حرف آخر 👇

به دولتی که رای داده اید اعتماد کرده و فرصت بدهید که وعده ها و طرحهای خود را عملی کند و مواظب باشیم که بدخواهان و مفسدین اقتصادی؛ دولت خدمتگزار و روح و روان مردم را تخریب نکند.

۲۲  اردیبهشت  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 311349