توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱
بلاخره باید چه کار کنیم!
بلاخره باید چه کار کنیم؟ بگوییم آقای رئیسی هم بخوابد در کاخ و هر روز خلق اسکناس کند و ۸ سال مردم را پشت درب برجام نگه دارد و بعد هم برود!؟
بلاخره باید چه کار کنیم!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بلاخره باید چه کار کنیم؟ بگوییم آقای رئیسی هم بخوابد در کاخ و هر روز خلق اسکناس کند و ۸ سال مردم را پشت درب برجام نگه دارد و بعد هم برود!؟

حالا که این دولت طرح و برنامه دارد و۸ ماه مطالعه کردند و باید عملیاتی کنند و به فرموده حضرت آقا دولت طرحهای خوبی دارد مردم کمک و همراهی کنند.

خوب باید دولت طرحش را عملی کند که بدانیم درست بوده یا نادرست.

دوسال تمام مردم سکوت کردند تا دولت روحانی برجام را به سرانجام برساند و آخرش هم شد ۸ سال. آنهم با آن تفکر و آن مدیران اشرافی و غربگرا و بعضا نفوذی.

حالا به این دولتی که به صداقت و پاکی او ایمان داریم و باور کردیم که دلسوز است نمی خواهیم ۲ سال فرصت بدهیم!
مگر جنگ شده یا تروریستها حمله کرده اند که اینقدر نگران شده ایم. بلاخره دولت وعده داده و بعدا هم باید پاسخگوی طرحهای خود باشد.

من و شما برنج کیلویی ۱۰۰ تومان را دیدیدم و خریدیم و با قیمت روز رفتیم جلو پس صبر کنیم و توی دل یکدیگر را خالی نکنیم.

این اصلاح طلبان را ببینید چگونه پشت هم هستند. حتی آدم می کشند و تازه سرشان را بالا می گیرند و چند میلیارد می دهند که هم حزبی آنها اعدام نشود!

۸ سال از دولت روحانی خون دل خوردیم


حداقل به کسی که باور کردیم صادق و پاک و دلسوز است و رای داده ایم ایمان داشته باشیم و همدیگر را به همراهی و همکاری و صبوری دعوت کنیم.

در حال حاضر بهترین فردی که فکر می کردیم در این مقطع کارساز است ایشان است و رای دادیم پس اجازه بدهیم طرح هایش را عملی کند.
کد مطلب : 311339