توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۴
صداقت جمهوری اسلامی و روسیاهی ذغال دوباره مشخص گردید
هر چه بود گذشت و بلاخره رئیس جمهور جایگزین انتخاب و باردیگر صداقت و سلامت و صراحت جمهوری اسلامی برهمگان روشن و سیاهی بر ذغال آشکار گردید.در۴۵ سال گذشته حدود ۴۵ انتخابات برگزار گردیده ونظام اسلامی همیشه ودر همه ادوارامانتدار مردم بوده است .
صداقت جمهوری اسلامی و روسیاهی ذغال دوباره مشخص گردید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ هر چه بود گذشت و بلاخره رئیس جمهور جایگزین انتخاب و باردیگر صداقت و سلامت و صراحت جمهوری اسلامی برهمگان روشن و سیاهی بر ذغال آشکار گردید.

🔺در۴۵ سال گذشته حدود ۴۵ انتخابات برگزار گردیده و نظام اسلامی همیشه و در همه ادوار امانتدار مردم بوده است.

🔹اما قبیله ضدانقلاب و برانداز و بعضا غافل بی بصیرت همیشه در مردم القاء می کردند که رئیس جمهور از قبل انتخاب شده و حضور مردم به پای صندوقهای رای بی فایده است.

🔺خاطرمان هست که در سال ۷۶ گفته بودند ناطق نوری گزینه نظام خواهد بود اما خاتمی پیروز انتخابات شد.

🔹در سال ۹۲ هم جماعت ضدانقلاب و معاندین داخلی اعلام کرده بودند که قالیباف گزینه سپاه و جلیلی گزینه رهبری است و جلیلی از صندوق بیرون خواهد آمد که اینهم دروغ از آب درآمد و حسن روحانی در اوج ناباوری رئیس جمهور شد و حتی مجلس ششم و دهم را هم کاملا اصلاح طلبان احاطه کرده بودند و نظام اسلامی کاملا پذیرفت.

🔺در این دوره هم شایع کرده بودند که رئیس جمهور از پیش تعیین شده و جلیلی بعنوان گزینه رهبری از صندوق بیرون خواهد آمد‌ که ایندوره هم دروغشان بر ملا گردید و رسوا شدند.

🔹خدا را شاکریم که مردم آمدند و یک دوره جدید را تجربه خواهیم کرد.

✅ باتوجه به توضیحات فوق؛ ملت ایران مشاهده کردند که تمام این گمانه زنی ها و نسبت دادنها؛ دروغ بوده و نظام اسلامی در کمال صداقت و سلامت بعنوان یک امانت شرعی و قانونی؛ از آراء مردم صیانت کرده و با صراحت کامل نتیجه را در اولین فرصت از هر جناحی که باشند به اطلاع مردم خواهد رساند. حتی اخبار ناگوار را نیز بدون واهمه اعلام می نماید.

 🔹 امیدواریم که ملت عزیز ایران بویژه کسانیکه به هرعنوان در دام شایعات می افتند از این حقایق ماندگار درس گرفته و عبور نمایند و ایمان خود را برباد ندهند.

و حرف آخر اینکه 👈 جمهوری اسلامی یکی از مترقی ترین و پاک ترین و بهترین حکومتهای جهان بوده و به معنای واقعی به مردم خود احترام میگذارد وهیچ نیازی هم به بهره گیری از وسائل و ابزار دروغ هم‌ ندارد و از اینکه مشارکت افزایش یافته باعث عزت ملی شده است و منتظر می مانیم‌ که دولت جدید تشکیل و خدمت رسانی را آغازنماید. ان شاءالله  

۱۶  تیرماه  ۱۴۰۳ #فرهادنیا
کد مطلب : 337377