۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰
اغتشاشگران زبان خوش نمی فهمند
بعداز چندروز آرامش نسبی مجددا حرامزاده های خارجی فراخوان داده و حرامیان واراذل واوباش داخلی امروز سه شنبه ۲۴ ابان ۱۴۰۱ درچند نقطه تهران اقدام به شعاردادن وشورش نموده اند .
اغتشاشگران زبان خوش نمی فهمند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بعد از چند روز آرامش نسبی مجددا حرامزاده های خارجی فراخوان داده و حرامیان و اراذل و اوباش داخلی امروز سه شنبه ۲۴ ابان ۱۴۰۱ در چند نقطه تهران اقدام به شعار دادن و نموده اند.


🔺با توجه به مماشات و رافت اسلامی که طی دوماه گذشته صورت پذیرفته، حجت عقلی و قانونی تمام شده است و از این ببعد قاطعیت و برخورد عبرت آموز و محکم توسط پلیس دردستور کار قرار گرفته است.

🔺البته باید هوشیار بود اگر اینها بازماتدگان و عصاره بازداشت شدگان قبلی می باشند باید برخورد شدیدتر با آنها صورت پذیرد.

🔺اغتشاشگران فاسد و خائن زبان خوش و قانونی نمی فهمند و علیرغم هشدارها و تذکرات پلیس و نهادهای قانونی به اعمال ضد انقلابی خود ادامه می دهند و این قدر مرد نیستند به اقدامی که می کنند تا آخر بایستند و از عمل خوددفاع کنند و پس از آنکه دستگیر هم می شوند یک پاسخ مشترک دارند که نفهمیدیم و جوگیر شدیم این جماعت خبیث وقتی نعشه و هار می شوند مثل گرگ درنده و مثل سگ پارس می کنند و مثل کفتار برپیکر حافظان امنیت حمله ور شده و پاره پاره می کنند.

🔺خوشبختانه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه به تکنیکها و وسائل مدرنی مجهز شده اند که در کمترین زمان ممکن و حتی در دور دست ترین مکان اینها را شناسائی و دستگیر و به دست قانون می سپارند.

🔺یک توصیه مهم به همه مردم👇

پلیس در وسط میدان به وظایف خود عمل می کند اما وظیفه مردم هم روشنگری و آگاه سازی جوانان و اطرافیان و فامیل وحتی افراد محل می باشد بویژه کسانی که در مترو و مراکز عمومی رفت و آمد دارند باید در جهت کاستن بارفشار بر شانه پلیس همت نمایند.

🔺از پلیس ودستگاه قضا هم انتظار میرود با قاطعیت وقدرت کامل با این مزدوران خارجی که اصل نظام اسلامی را نشانه گرفته اند برخورد نمایند.

۲۴  آبان  ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 316758
۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۰۹:۴۶:۳۱
به زودی به حساب همه شان می رسیم