توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۷
آزادی یا حقارت؛ اصلاح طلبان کدامیک را برگزیده اند
در حال حاضر جماعتی مشغولند تا با ایجاد دوقطبی‌ کاذب و تکرار این شعار و ادعا که برای پیشرفت باید به ایجاد رابطه ای بدون قید و شرط با غرب روی آورد و کشاندن آن به سطح جامعه و قطب‌بندی با افکار عمومی داخلی حساسیت مردم را نسبت به نفوذ دشمن از بین ببرند تا دشمن با خیالی آسوده به اجرای نقشه های شوم خود علیه ملت ایران مشغول باشد.
آزادی یا حقارت؛ اصلاح طلبان کدامیک را برگزیده اند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مواضع این روزهای اصلاح طلبان و طرفداران ارتباط بدون ضابطه و قاعده با غرب باعث شده که افکار عمومی از آنها بخواهند که به این پرسش پاسخ بدهند که کدامیک از این گزینه ها را برای مردم انتخاب کرده اند آزادی یا حقارت و به معنای دیگر ذلت در برابر چه چیز را می خواهند سوغات خویش برای مردم از غرب تعریف نمایند.

بنا بر این گزارش این روزها خیلی ها سعی دارند تا دوقطبی های هدفمند و طراحی‌ شده توسط غرب‌گرایان را با ایجاد فضاها سازی کاذب به خورد مردم بدهند. از آنجایی که این جماعت در قضیه مذاکرات هسته ای تمام تلاش خود را بر خلاف مصالح کشور بکار گرفتند تا با ایجاد دوقطبی مخالف و موافق برجام، خواسته دشمن را در ایران اسلامی که همان دودستگی و پس از آن عدم موفقیت ایران در عرصه سیاسی بود بکار بستند در حالا حاضر نیز درصدد تکرار افکار پلید خود در عرصه ای دیگر می باشند.

به گزارش خبرنگار ما در حال حاضر این جماعت مشغولند تا با ایجاد دوقطبی‌ کاذب و تکرار این شعار و ادعا که برای پیشرفت باید به ایجاد رابطه ای بدون قید و شرط با غرب روی آورد و کشاندن آن به سطح جامعه و قطب‌بندی با افکار عمومی داخلی حساسیت مردم را نسبت به نفوذ دشمن از بین ببرند تا دشمن با خیالی آسوده به اجرای نقشه های شوم خود علیه ملت ایران مشغول باشد.

این تفکرات و افراد با القاء کاذب این مطلب که جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام انقلابی و ایدئولوژیکِ خواهان توسعه با تناقضی آشکار در اهداف و رفتار سیاست خارجی خود مواجه است زیرا از یک سو آرمان استقلال، عدالت و آزادی خواهی و سلطه ستیزی در سر داد و از سوی دیگر می خواهد با بازارهای جهانی مرتبط باشد و از امکانات اقتصاد جهانی استفاده کند که تحقق این هر دو با هم هرگز امکانپذیر نیست نه تنها از اهداف نظام مقدس نظام فاصله ایجاد می نمایند بلکه با دستورات صریح قرآنی و دینی هم که می فرماید باید در مقابل ظلم و جور ایستادگی نمود کاملا در مغایرت به سر می برند.

به گزارش عصر امروز شاید برای شاهد مثال مدعای خویش بتوانیم از افرادی همچون سریع القلم - نیلی - حجاریان و ... به‌ عنوان مرکزیت این افکار و اظهارات نام برد کسانی که مخصوصا در دوسال گذشته با ابراز نظرات خود بر تنور ایجاد این دوقطبی تاکید داشته اند. در این میان سریع القلم مشاور رییس جمهور یکی از پیشتازان این عرصه می باشد وی در این خصوص چنین می گوید: " کشور ایران هم به عنوان یکی از اعضای جامعة جهانی از این قاعده مستثنی نیست و برای رسیدن به سطح مطلوب توسعه چاره ای ندارد جز آنکه به منظومة غرب محور دنیا بپیوندد زیرا سامان دنیایی ما با غرب گره خورده است. ائتلاف با هیچ مجموعة جایگزینی مانند کشورهای شرقی یا جهان اسلام هم نمی تواند جایگزین رابطه با غرب شود. لذا عادی سازی رابطه با غرب تنها گزینة پیش روی کشور برای نیل به توسعه است..."

اما حضرت امام(ره) در پاسخ به این افراد ساده لو و با درک و بینش الهی خود می دانسته که دشمنان ما و جهان‌خواران هیچگاه استقلال و آزادی خواهی ما را تحمل نمى ‏کنند لذا با قاطعیت در مقابل این افراد قد علم نموده و چنین فرموده است: «به یقین، آنان(دشمنان) مرزى جز عدول از همه‌ی هویت­ها و ارزش‌هاى معنوى و الهى‏ مان نمى ‏شناسند. به گفته‌ی قرآن کریم، هر گز دست از مقاتله و ستیز با شما برنمى‏ دارند، مگر اینکه شما را از دینتان برگردانند. ما چه بخواهیم و چه نخواهیم صهیونیست‌ها و آمریکا و شوروى در تعقیب مان خواهند بود تا هویت دینى و شرافت مکتبى‏ مان را لکه‏ دار نمایند.»

دوباره استقلال دوباره آزادی
کد مطلب : 137297