توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲
اگر دفاع از "ولایت" قضا بشود
از شهید نواب صفوی پرسیدن: چرا آرام نمی‌نشینی؟ ببین آیت الله بروجردی ساکت است. نواب گفت: آقای بروجردی سرهنگ است، من سربازم! سرباز اگر کوتاهی کند، سرهنگ مجبور می‌شود بیاید وسط!!... هر بار که رهبری دارد می‌آید وسط میدان، یعنی ما سربازها کم گذاشته‌ایم.. ما نسبت به ولایت بی معرفتی کرده ایم.
اگر دفاع از "ولایت" قضا بشود
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آنروز که ابوبکر رأی آورد علی‌(ع) شکست نخورد، مردم سرنوشت خود را به تباهی سپردند...
آنروز که عمر بر مسند خلافت نشست، علی(ع)کوچک نشد، مردم اشتباهشان را تکرار کردند...
آنروز که شورای شش نفره، عثمان را بر علی(ع) ترجیح داد، علی(ع) شکست نخورد، خواص به مردم خیانت کردند..
ولی آنروز که علی(ع) به خواست مردم بر مسند خلافت نشست، خود را پیروز نمی دانست بلکه مسئول می‌دانست، آنروز فقط مردم پیروز شدند....
آنروز هم که شمشیر اشقی‌الاشقیا فرق علی(ع) را شکافت، باز هم علی(ع) شکست نخورد، که فرمود: فزت و رب الکعبه.. و این بزرگترین پیروزیست که رستگار شوی... ولی آنروز باز هم مردم شکست خوردند...

و آنروز که در کربلا، سر حسین(ع) و هفتادودو تن از یارانش به نیزه رفت و زینب (س) و اسرا را به نام خارج‌شدگان از دین! در خرابه‌های شام گرداندند و مردم هلهله‌کنان به دورشان جمع شدند، باز هم این مردم بودند که شکست خوردند....

شاید تمام روزهایی که مردم شکست خوردند نفهمیدند که شکست خورده‌اند و بر طبل شادی کوبیدند و این قصه شکست مردم چیز عجیبی نیست، که تاریخ همچنان ادامه دارد...

این بحث امامت و ولایت از صدر اسلام خاری شده در چشم خیلی از دشمنان واقعی این دین؛ دردی که بعد از ۱۴۰۰ سال هنوز براشون تازگی دارد و حتی دیده می شود بعضی از درون اسلام با این مسئله مشکل دارند! حتی بعضی از آنهایی که ملبّس هستند به لباس پیغمبر!؟

سیاسیون در مقام حرف معتقدند، از همه حتی امام زمان(عج) و پیامبر(ص) هم، می‌شود انتقاد کرد. اما در مقامِ عمل، از نزدیکان آنان هم اگرانتقاد کنی تاب نمی‌آورند.

*از شهید نواب صفوی پرسیدن: چرا آرام نمی‌نشینی؟ ببین آیت الله بروجردی ساکت است.
نواب گفت: آقای بروجردی سرهنگ است، من سربازم! سرباز اگر کوتاهی کند، سرهنگ مجبور می‌شود بیاید وسط!!...
هر بار که رهبری دارد می‌آید وسط میدان، یعنی ما سربازها کم  گذاشته‌ایم.. ما نسبت به ولایت بی معرفتی کرده ایم.

🟩 اگر نماز قضا بشود می شود جبران کرد.        
🟩 اگر روزه قضا بشود می شود قضای آنرابجا آورد *
ولی اگر دفاع از "ولایت" قضا بشود، تاریخ به ما می گوید نمی شود جبران کرد و باید منتظر جام زهر تحمیلی و یا گودال قتلگاه و یا بهم ریختگی جامعه باشیم.   

یکبار در سقیفه قضا شد، حضرت زهرا "سلام الله علیها" را شهید کردند.
یکبار در صفین قضا شد، حضرت علی "علیه السلام" را شهید کردند.
یکبار در کوفه قضا شد، تابوت امام حسن "علیه السلام" تیرباران کردند.
یکبار در کربلا قضا شد، بر پیکر امام حسین "علیه السلام" اسب تازاندند.
مواظب باشیم "ولایتمان" قضا نشود.

*بصیرت چیست؟

به زبان ساده و روان یعنی تشخیص حق از باطل در زمان خاص خودش. بدون وابستگی و علاقمندی به هر جریانی که منحرف و مقابل ولایت است.

و نکته آخر: امروز اصلاح طلبان و جریان نفوذ و معاند دست بردارنیستند و هردولت دلسوز و ولایی سرکار بیاید این مصیبت را خواهیم داشت. پس مواظب باشیم که خودمان نیز قضا نشویم.

۱۶  اردیبهشت  ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 311112