۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۸
اینان اصلاح طلبان ایرانند یا بازمانده های آل بنی امیه و ابن مرجانه!
موج حضور جوانان و نوجوانان از همه اقشار در مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی موجی از نگرانی در محافل اصلاح طلبان بوجود آورده است که موجب هتاکی و تخریب عزاداری ها گردیده است.
اینان اصلاح طلبان ایرانند یا بازمانده های آل بنی امیه و ابن مرجانه!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، موج حضور جوانان و نوجوانان از همه اقشار در مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی موجی از نگرانی در محافل اصلاح طلبان بوجود آورده است که موجب هتاکی و تخریب عزاداری ها گردیده است.

بنا بر این گزارش در دو مطلب مفصل به نوع اهانت و یادآوری اهانت فتنه گران در عاشورای 88 پرداختیم و نوشتیم که چگونه این اراذل و اوباش به ساحت عزاداران و عزاداری حسین ابن علی(ع) اهانت نموده و مردم را از برپایی خیمه های عزا برحذر می داشتند.

به گزارش خبرنگار ما اما در تازه ترین مورد از این اقدامات رمضانزاده سخنگوی دولت اصلاح طلب خاتمی و جمع دیگری از فتنه گران مشارکتی و ضدانقلابی ها که به مقدسات توهین می کنند به بازنشر سخنان احمد قابل پرداختند.به گزارش عصر امروز احمد قابل شاگرد منتظری، قیام حضرت سیدالشهدا (ع) را زیر سؤال برده و سخنان علما را، دین احساسی خوانده و می گوید حضرت سیدالشهدا (ع) قیام نکرده بلکه در فرار کشته شده است!
کد مطلب : 138313
۱۳۹۴-۰۹-۱۵ ۱۰:۴۳:۵۳
آیه یازده سوره بقره بر اصلاح طلبان دلالت دارد !