۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۴
دولت متاسفانه به جای اینکه با اهانت به مقدسات بصورت واضح و مشخص برخورد کند با تسامح و تساهل برخورد می کند
آیات قرآن کریم ساخته بشر نیست، افزود: آیات قرآنی وحی مُنزل است و قاطبه فرق اسلامی اعم از شیعه یا اهل سنت به آن احترام می گذارند و مُنکر آیات قرآنی را مرتد می دانند و ما تعجب می کنیم چگونه رسانه های زنجیره ای این جرات را به خود می‌دهند که به اعتقادات و باورهای صدها میلیون مسلمان توهین کنند.
دولت متاسفانه به جای اینکه با اهانت به مقدسات بصورت واضح و مشخص برخورد کند با تسامح و تساهل برخورد می کند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سردار کوثری در مورد اهانت به حکم قصاص در روزنامه آسمان گفت: مسولین روزنامه باید پاسخ گو باشند و باید با عاملان این توهین برخورد قاطع صورت پذیرد و تا زمانی که ماهیت این جریان ریشه کن نشود باید اهانت های برنامه ریزی شده به مقدسات دینی را پیگیری کرد.

وی افزود: اینطورنیست که بگوییم اشتباه شده است سوابق مسولین روزنامه مشخص است این مطلب عمدا نوشته شده و با آگاهی کامل و با عنادی که نسبت به اسلام و نظام جمهوری اسلامی دارند. هرکسی در مورد اقدامی که می کند باید پاسخ گو باشد باید محکم با این مساله رسیدگی شود.

وی افزود: دولت متاسفانه به جای اینکه با این مسایل بصورت واضح و مشخص برخورد کند با تسامح و تساهل برخورد می کند وزارت ارشاد باید به فکر این باشد با جریانات سازمان یافته اهانت کننده به مقدسات دینی برخورد کند زیرا اگر این جریانات باطل شناسایی و محو نشوند ما هر روز شاهد ادامه این بحث های موهن خواهیم بود. در سال شصت هم توسط بعضی از همین افراد این اظهارات سخیف گفته شد که حضرت امام (ره) محکم این قضیه را دنبال کردند.

وی با بیان اینکه آیات قرآن کریم ساخته بشر نیست، افزود: آیات قرآنی وحی مُنزل است و قاطبه فرق اسلامی اعم از شیعه یا اهل سنت به آن احترام می گذارند و مُنکر آیات قرآنی را مرتد می دانند و ما تعجب می کنیم چگونه رسانه های زنجیره ای این جرات را به خود می‌دهند که به اعتقادات و باورهای صدها میلیون مسلمان توهین کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی درباره سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و اینکه مجلس در این خصوص چه برنامه‌ای دارد، اظهار داشت: ما در برنامه پنج ساله توسعه کشور با نگاه به همین اصول مصوباتی داشتیم و در بودجه‌های سالانه شکل‌گیری صندوق توسعه ملی با همین نگاه بوده و امیدوارم که با خط مشی‌هایی که اعلام شده به صورت قانونمند و با عزم و اراده جدی برای این اهداف قدم برداریم. اقتصاد مقاومتی رویکردی در اقتصاد ایران است که می‌تواند اقتصاد کشورمان را در برابر تهدیدها و تحریم‌ها بیمه و واکسینه کند.

کوثری تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید تمام طرح‌ها و لوایحی را که مورد بررسی قرار می‌دهند، بر اساس روح اقتصاد مقاومتی باشد و یا به تعبیر دیگر طرح‌ها و لوایحی که در مجلس به تصویب می‌رسند سیاست کلی اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرار دهند.

وی افزود: مجلس آماده است که کمک کند این اقتصاد مقاومتی اجرایی شود مجلس بطور جدی پیگیری می کند خود آقای رییس جمهور هم قدم اول را برداشتند و مجلس هم کمک می کند که انشاءالله یک اقتصاد با بنیان محکم داشته باشیم که در هیچ موردی اقتصاد کشور متزلزل نشود.
کد مطلب : 74466
یاران 57
۱۳۹۲-۱۲-۰۸ ۰۶:۵۹:۵۹
" طرحی برای عدالتخواهی " ؛
فراخوان پیاده روی سراسری عدالتخواهان ولایتمدار، ۲۲ اسفند در شهر مقدس قم

عزیزانی که از سایر شهرها مایل به شرکت در این مراسم به صورت انفرادی یا گروهی و اردویی می باشند حداکثر تا تاریخ 92/12/15 اسامی و تعداد خود را اعلام فرمایند تا مقدمات لازم جهت اسکان و پذیرایی از آنها فراهم گردد.

http://yaran57.com/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1/