توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲
پاسدار باشی و خبر شهادتت، ما حسرت نشستگان را به استعجاب وادارد؟!
اصلش این بود که تو پاسدار شدی که شهید باشی؛ شما برادران پاسدار سرافرازم سرگشته ی شهادتید، عزم و رزم شما همراه با آهنگ حماسه و شهادت است در کردستان، عراق، لبنان، یمن، سوریه، فرودگاه بغداد و یا جلوی درب منزل... چه فرقی می کند؟!
پاسدار باشی و خبر شهادتت، ما حسرت نشستگان را به استعجاب وادارد؟!
Share/Save/Bookmark
سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛

🌹اصلش این بود که تو پاسدار شدی که شهید باشی؛ شما برادران پاسدار سرافرازم سرگشته ی شهادتید، عزم و رزم شما همراه با آهنگ حماسه و شهادت است در کردستان، عراق، لبنان، یمن، سوریه، فرودگاه بغداد و یا جلوی درب منزل... چه فرقی می کند؟!

اشتباه گفتم!!! البته که فرق می کند
لازم نبود کسی داوطلب این رنج شود و خبر شهادتت را به خانواده ات برساند.
مادرت و همسرت قبل از همه پرکشیدنت را نظاره کردند، و اما، ما رایت الا جمیلا را می شد از چهره ی با صلابتشان، مشق کرد و عشق را به مسلخ دید. وصف حالشان در واژه نمی گنجید روضه ی عریانی بود که اخگر بر جگر می افکند؛
همچون روضه ی زینب بر تل زینبیه، روضه ی انتظار رباب و رقیه و سکینه در خیمه یا روضه ی بانویی قد خمیده در گودال قتلگاه که ذبح عظیم را تماشا می کرد و از مویه اش، قدسیان زبان به شیون گرفته بودند.

🌹برادر سپاهی ام، شهادت از آن شما و هم قطاران شماست.
شهادت برای شما دیر و زود دارد اما سوخت و سوز......... سوخت و سوز هم دارد. در حیاتتان چون شمع می سوزید از فتنه ها و آب می شوید از خیانتهای ناخودیها و در لحظه عروجتان، سوزش گلوله... و البته می دانم جای زخم زبانها بر قامت پرصلابتتان بیشتر می سوزد و می سوزاند...

🌹از امروز، چند روزی با خانواده تان شریک غم می شویم، باهم روضه می خوانیم و خیمه ی عزا برپا می کنیم، ما که مبتلاییم، ما سالهاست که کربلا را در مکان و عاشورا را در زمان، جاری و پنهان یافته ایم به پنهانی شب قدر و آشکاری معرکه ی حق و باطل

🌹منتظر انتقام شدن هم جزئی از مرام و سلوک ماست ما اقتدا به امامی کرده ایم که در استغاثه های قنوتهای عصر غیبتش به انتظار انتقام یک سیلی، هل من ناصر ینصرنی می گوید!

🌹این روضه انتهایش به سقیفه می رسد و توطئه یهودیان کینه جو اما..

باید پرسید، این گستاخی که اعوان آل سقیفه اینبار مرتکب شدند که قطعا حساب سود و زیانش را از قبل کرده اند، با چه نتیجه ای اینچنین مقبول افتاده که به خود غره شوند و عوامل بیشرفشان، سرداری را در روز روشن در جلوی درب منزل، آماج گلوله ها کنند؟
و آیا نباید ما آنچنان پاسخی را برای این جسارت وحشیانه در نظر بگیریم که اینبار در هنگام محاسبه از بیم و وحشت انتقامی سهمگین برخود بلرزند و تصور چنین جنایتهایی حتی در خوابشان هم خاطر پلیدشان را آشفته گرداند؟؟؟

🌹ما ملت امام حسین امروز بازهم عزاداریم و داغدار، مختار میطلبیم که بر آتش خشممان، آبی بیفشاند!

🏴 آجرک الله یا مولا یا بقیه الله و اغیثینی!

✍مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 311706