۴
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۶
حمله براندازان به حامد اسماعیلیون با واژگان خون‌فروش و خائن
بعد از رای دادگاه عالی کانادا در پرونده پرواز PS752 و محکومیت شرکت هواپیمایی اوکراین به پرداخت غرامت، براندازان به حامد اسماعیلیون حمله کرده و او را پلید، خائن و خون‌‎فروش نامیدند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حامد اسماعیلیون، یکی از چهره‌های اصلی براندازان در زمان اغتشاشات 1401 بود. به طوریکه گروه‌هایی از براندازان، او را رئیس‌جمهور یا رهبرِ فردای براندازی می‌دانستند. او به بهانه خون‌خواهی خانواده خود، توانسته بود خود را در میان براندازان بالا بیاورد.

اسماعیلیون از اعضای تشکیل دهنده منشور همبستگی در کنار رضا پهلوی، علی کریمی و مصی علینژاد بود. همان منشوری که با هدف اتحاد میان براندازان ایجاد شد و به دلیل سهم‌خواهی و دعوای درونی، بعد از 40 روز فروپاشید.

اسماعیلیون از کسانی هست که درخواست داشت دولت‌های غربی، سپاه پاسداران را به عنوان تروریست معرفی کنند.

بعد از رای دادگاه عالی کانادا مبنی بر محکومیت شرکت هواپیمایی اوکراین در عدم رعایت استانداردهای امنیتی در شرایط تنش جنگی و محکوم شدن به پرداخت غرامت، چهره‌های براندازان به اسماعیلیون حمله کردند.

نکته جالب آنکه، در متن شکایت از شرکت اوکراینی آمده است: «طرفین این محاکمه موافق هستند که یک "حادثه" (accident) رخ داده است.» به عبارتی دیگر، هم شرکت هواپیمایی و هم خانواده جانباختگان این حادثه، معتقدند که آن، یک اتفاق بود و عمدی در کار نبوده است.

سالومه سیدنیا، مجری شبکه منحله منوتو بعد از رای دادگاه در توییتر نوشت: «از دیشب توی شوک ام… برای تمام گریه‌هایی که کردیم، غصه هایی که خوردیم، تک تک توییت‌هایی که برات زدیم جناب اسماعیلیون بهمون بدهکاری! تو از خون ریرا و همسرت برای خودت شهرت خریدی و سو استفاده کردی و همه ما رو فریب دادی! به جرات تو یکی از پلیدترین انسان‌هایی هستی که من در طول زندگیم و در عرصه سیاست دیدم! همه رو بازی دادین… امثال تو باعث میشن اعتمادها از بین برن که البته صد در صد هدفت هم همین بوده…»

سالومه در توییتی دیگر نوشت: «طرفداران و هواداران حامد اسماعیلیون! اینا همه تو تاریخ ثبت میشه که چه کسی جای درست تاریخ ایستاد و چه کسی خائن بود! مثل قدیم هم نیست که چندین سال طول بکشه… خیلی زود رسوا میشید در برابر مردم و تاریخ ایران!»

یکی از اکانت‌های سایبری براندازان، علت اینکه تجمعات سال 1401 در خارج ایران، تجمعاتی تجزیه‌طلبانه بود را، به اسماعیلیون نسبت داد و نوشت: «هر روز که می گذره بیشتر به این نتیجه می رسم که مسبب پراکنده شدن تجمعات خارج از کشور حامد اسماعیلیون بود. از روزی که گفت برید تجمعات خودتان را برگزار کنید، تا فاجعه تجمعات تجزیه طلبان اقصا نقاط جهان در لندن کاملا برنامه ریزی شده بود.»

یکی دیگر از اکانت‌های براندازان نوشت: «از خون‌شوری به خون‌فروشی!چه افتخاری برای پادشاهی‌خواهان از این بالاتر که انگشت روی هر که گذاشتند و گفتند این ناشخص مشکوک است، دیر یا زود معلوم شد که خائن و مزدور و خودفروش بوده است!»

نکته جالب آنکه، جز حامد اسماعیلیون، اغلب خانواده‌های جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی، نه تنها علیه جمهوری اسلامی و مقامات ایران شکایت نکردند، بلکه حتی اگر شکایتی هم مطرح می‌شد، در آن شرکت نمی‌کردند.

شاهین مقدم در مصاحبه با محمد تنگستانی، یکی از چهره‌های برانداز، در پی حکم دادگاه کانادا گفت: «مطمئن باش اگر این شکایت مربوط به جمهوری اسلامی، [آیت‌الله]خامنه‌ای یا سپاه بود، حتی 5 نفر هم از خانواده‌ها شرکت نمی‌کردند. کمااینکه نکردند و نخواهند کرد. فقط و فقط بحث بیمه و رقمی بوده که شرکت باید پرداخت کند. برای همین، همه خانواده‌ها هستن و اگر غیر از این بود، هیچ‌کس ورود نمی‌کرد. کافی بود اسم سپاه در شکایت بود، هیچ کس ورود نمی‌کرد. بالغ بر 70 درصد خانواده‌ها، جزئی از رژیم(جمهوری اسلامی) هستند.»

یکی دیگر از اکانت‌های منتسب به براندازان گفت: «چه خبر حامد اسماعیلیون ؟چرا دیگه صداش در نمیاد؟ پول گرفت و قید خون زن و بچش رو زد؟!؟!فقط میخواست با رهبرسازی فیک، پهلوی رو بزنه کنار که رو سیاهی مونده فقط براش»

از دیگر حامیان سلطنت طلبان گفت: «واقعا انتظار داشتید دادگاه سپاه رو مقصر اعلام کنه؟هیچوقت مردم ایران یاد نمیگیرن که دنبال اسماعیلیون و علینژاد و سایر اصلاح‌طلب‌های پروموت شده صادراتی نیفتن.آخوندا خوب مردم ایران رو شناختن و تا پونصد سال دیگه بر این خرها حکومت میکنند.»

از دیگر نیروهای سایبری براندازان گفت: «آقای حامد اسماعیلیوناصلا با تو کاری ندارم. طرف صحبت من اونایی هستن که واسشون می‌نوشتیم #زن_زندگی_سه_چرخهیک پروژه سپاه برای نابودی انقلاب مهسا و لاپوشانی هواپیمای اکراینی استکم نگفتند سایبری عامل تفرقه.حالا چی پاسخ میدی؟»

براندازی دیگر نوشت: «بنویسید در تاریخ مردی بود که دوست داشت ژست ناجی بگیرد و ردای منجی به تن کند ولی آن لباس ها به تنش گشاد بود!توصیه میکنم بجای پایمال کردن خون همسر و دخترت و تمام مسافرین آن پرواز که من هم داغدار یکی از آنهایم، گوشه عزلت گیر و مثل همیشه شعر بباف!»
مرجع : فارس
کد مطلب : 336709
رضا
۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۲۱:۰۶:۲۴
همتون وطن فروش و خائن هستید. این در تاریخ ایران ثبت خواهد شد.
 
۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۲۲:۱۷:۵۶
یعنی دیگران شدن کاسه داغ تر از آش. شما از کشته شدن سرنشینان هواپیما بیشتر از خانواده هاشون ناراحت شدید.!؟و این ته دخالت در امور دیگران‌.دیکتاتوری مدرن. دخالت در احساس و تعلق دیگران. شما خودتون برای پول خودتون را به دشمنان ایران فروختید این هم پول پرستی یست و هم خیانت و وطن فروشی.پس به خاطر خودتون به این خانواده های داغدیده توهبن نکنید و یا بهتره بگم فضولی ممنوع
 
ن
۱۴۰۳-۰۳-۲۸ ۰۲:۲۲:۵۱
اومدن پهلوی و سلطنت طلبایی مثله سالومه به گور ببرن اخوند بهتراز سلطنت طلبه
 
Germany
۱۴۰۳-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۴:۰۷
دیگه دادگاههای بین المللی هم فهمیدند که این سلطنت طلبا و مجاهدین خلق و تجزیه طلبهای کرد چقدر دروغگو و خائن و شارلاطان هستند و عامل بدبختی کشور و ملتهای منطقه اینا هستند.