۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۸
جریان انقلابی، قربانی قدرت طلبی مدعیان اصولگرایی؟!
انتخابات به پایان رسید و آنچه که نباید روی می داد اتفاق افتاد و باز جریان انقلابی اسیر قدرت طلبی مدعیان اصولگرایی همچون سال 92 گردید و باز نظام در ورطه خودخواهی جمعی بی تدبیر و بی بصیرت که کوس ادعای اصولگرایی شان گوش فلک را پُر کرده است گردید!
جریان انقلابی، قربانی قدرت طلبی مدعیان اصولگرایی؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ انتخابات به پایان رسید و آنچه که نباید روی می داد اتفاق افتاد و باز جریان انقلابی اسیر قدرت طلبی مدعیان اصولگرایی همچون سال 92 گردید و باز نظام در ورطه خودخواهی جمعی بی تدبیر و بی بصیرت که کوس ادعای اصولگرایی شان گوش فلک را پُر کرده است گرفتار گردید!

به گزارش خبرنگار ما، متاسفانه آقایان جلیلی و قالیباف و تیم انتخاباتیشان اینبار نیز همانند سال 92 تن به ائتلاف به نفع نظام و انقلاب ندادند و بدون در نظر گرفتن مصلحت حقیقی و با لجبازی کودکانه سبب شدند دوران نکبت بار اصلاحات بر مملکت جاری شود و جالب تر اینکه هر کدام دیگری را سرزنش می نمایند؟!؟

اینکه قبل از انتخابات مرحله اول نوشتیم و گفتیم (اینجا بخوانید) آقایان به خاطر رضای خدا و حفط خون شهیدان ائتلاف نمایید، به گوششان نرفت و هر کدام خواستار کناره گیری دیگری شدند!! نتیجه اش جز خسران کنونی نیست و باید بدانند جریان انقلابی از هر دوی آنان به پیشگاه الهی و شهدا شکایت و گله خواهند نمود و از این بی تدبیری و بی بصیرتی آنان نخواهند گذشت.

جلیلی و قالیباف باید بدانند از امروز به بعد اگر خونی از دماغ کسی در این کشور بخاطر روی کار آمدن جریان اصلاحات همانند آبان 98 بریزد آنان مسئول هستند و جریان اصولگرایی از آنان نخواهند گذشت.

به گزارش عصر امروز، قالیباف و جلیلی باید بدانند که نیروهای ارزشی دست دفاع از انقلاب و نظام و ارزشهای جاری برنخواهند داشت ولی آنان منفور جریان انقلابی گردیدند و نشان دادند که به هیچ عنوان فکر و اعتقادشان از حضور در عرصه انتخابات خدمت نبود بلکه به دست آوردن قدرت بود؟! و باید بدانند که در پیشگاه شهدای انقلاب و خانواده بزرگ ایثارگران، جانبازان، آزادگان و بسیجیان سرافراز با اتفاقات پیش آمده مسئول هستند.

اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَ غَیْبَهَ وَلِیِّنا... وَ قِلَّهَ عَدَدِنا وَ شِدّهَ الْفِتَنِ بِنا ... وَ اَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَ بِضُرٍّ تَکْشِفُهُ...
کد مطلب : 337348
۱۴۰۳-۰۴-۱۶ ۱۴:۵۲:۱۶
ما از آنان نخواهیم گذشت و به درگاه احدیت از این بی بصیرتها شکایت خواهیم کرد