۱
توصيه به ديگران
۱
جمعه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷
چه کسی پاسخگوی خسارت برجام بر کشور می باشد
با توجه به اعتراف صریح سیف معلوم نیست چرا دلباختگان آمریکا نمی خواهند قبول نمایند که تیم مذاکره کننده در عمل زود هنگام به توافقنامه، بدون توجه به اینکه طرف مقابل پایبندی به قراردادش را تضمین نماید خسارت جبران ناپذیری به کشور وارد کرده است.
چه کسی پاسخگوی خسارت برجام بر کشور می باشد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در شرایطی که طرف مقابل حاضر به انجام تعهدات خود در برجام نیست و اتحادیه اروپا نیز هرگونه معامله با ایران را در گرو رضایت آمریکا می داند هنوز فتنه گران در حمایت از این قرارداد یکطرفه! (و البته به نفع غرب) سنگ تمام می گذارند.

بنا بر این گزارش با توجه به اعتراف صریح سیف معلوم نیست چرا دلباختگان آمریکا نمی خواهند قبول نمایند که تیم مذاکره کننده در عمل زود هنگام به توافقنامه، بدون توجه به اینکه طرف مقابل پایبندی به قراردادش را تضمین نماید خسارت جبران ناپذیری به کشور وارد کرده است. خساراتی که باید روزی در دادگاه وجدان این ملت پاسخگوی آن باشند و با این اوصاف هنوز حاضر نیستند به اشتباه خویش اعتراف نمایند.

به گزارش خبرنگار ما اما با پیدا شدن آثار زود هنگام شکست برجام فتنه گران کم کم دارند این افتضاح خود را به گردن دیگران می اندازند و قصد دارند برای فرار از افکار عمومی جامعه که خواهان پاسخگویی مدعیان آفتاب تابان بودند برجام بودند حالا دارند از زیر بار این مسئولیت شانه خالی می نمایند.

در این خصوص محمد علی آهنگرن آقازاده فتنه گر، در یک بی شرمی تمام چنین نوشته است: " برجام پیش از آنکه حاصل مذاکره ماهرانه و هوشمندانه دکتر ظریف و همکارانش باشد حاصل یک تصمیم سیاسی در بالاترین سطوح حاکمیت نظام جمهوری اسلامی است. مادام که رهبری انقلاب اجازه مذاکرات و چارچوب آن را صادر و تعیین نکرده بودند هیچکدام از اجزاء و عوامل اجرایی نظام توان بستن یک چنین معامله ای را نداشتند..."به گزارش عصر امروز اما خوب است این فتنه گر تمام عیار و سایر همپیمانانش بدانند که رهبری معظم انقلاب از روز اول به بی فرجام بودن برجام اذعان تمام داشتند و بارها و بارها دولت را از گرفتن تصمیمات عجولانه برحذر داشتند اما چه باید کرد که دولت تازه به دوران رسیده امید قصد داشت تا در 100 روز اول یک کارنامه درخشان؟! از خود به مردم ارائه نماید کارنامه ای که هم اکنون کوس رسوایی آن با اظهارات جناب سیف برملا شده است.

و ثانیا باز جهت اطلاع این فتنه گر و سایر دوستانش باید گفت که رهبر معظم انقلاب برجام را مشروط پذیرفتند که از دل آن اولا مشخص می شود ایشان به اجبار بر آن مهر تایید زدند و ثانیا در حال حاضر بندهای متعددی از آن شروط محقق نشده است یا اینکه توسط طرف مذاکره کننده غربی نقض شده است که متاسفانه باز دولت راستگویان نمی خواهد حقیقت را به مردنم بگویید و برجام را به کنار بزند زیرا در آن صورت می داند که دیگر قطعا سال دیگر مهمان پاستور نخواهد بود.

علی محمدی
کد مطلب : 157474
۱۳۹۵-۰۲-۰۳ ۲۰:۳۳:۲۱
مذاکره شکست خورده است