توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۳
شلیک بیش از ۳۰ موشک به جولان اشغالی
منابع رسانه‌ای روز (سه‌شنبه) از حمله موشکی گسترده حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های اشغالی جولان خبر دادند که به هلاکت چند نظامی صهیونیست منجر شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، شبکه المیادین در این باره اعلام کرد که ده‌ها موشک از خاک لبنان به سمت بلندی‌های اشغالی جولان پرتاب شد.

رسانه‌های صهیونیستی نیز از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در مناطق مختلف بلندی‌های اشغالی جولان خبر دادند.

شلیک بیش از ۳۰ موشک به جولان اشغالی؛ پاسخ حزب‌الله به ترور فرمانده خود

این منابع اعلام کردند که بیش از ۳۰ موشک توسط حزب‌الله لبنان به این منطقه پرتاب شده است.

در همین راستا حزب‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدین ما مقر لشکر ۲۱۰ جولان در پایگاه «نفح» را با ده‌ها موشک «کاتیوشا» بمباران کردند.

در این بیانیه آمده است: این حمله در راستای حمایت از غزه و در پاسخ به حمله و عملیات ترور صورت گرفته توسط دشمن در «الصبوره» واقع در جاده «دمشق-بیروت» انجام شد.

المیادین همچنین به نقل از رسانه‌های صهیونیستی از هلاکت ۲ صهیونیست بر اثر اصابت موشک مقاومت لبنان به یک خودرو خبر داد.

شلیک بیش از ۳۰ موشک به جولان اشغالی؛ پاسخ حزب‌الله به ترور فرمانده خود

روزنامه️ هاآرتص هلاکت این ۲ صهیونیست در حمله حزب‌الله به جولان اشغالی را تایید کرد.

این حمله همچنین چندین مجروح بر جای گذاشت و بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی برای منتقل کردن آنها به بیمارستان در منطقه فرود آمدند، همچنین مقامات محلی از ساکنان خواسته‌اند که به پناهگاه‌ها پناه ببرند.

حزب‌الله همچنین پایگاه «کیلع» ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را هدف قرار داد.

مقاومت اسلامی در بیانیه دیگری اعلام کرد: مجاهدان ما ساختمان مورد استفاده نظامیان دشمن در شهرک «المناره» را با سلاح های مناسب هدف قرار دادند.

این عملیات حزب‌الله پس از آن انجام شد که منابع خبری عصر امروز از حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به یک خودرو نزدیک پست ایست و بازرسی «الصبوره» در جاده دمشق - بیروت خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز اعلام کردند که یکی از اعضای حزب الله لبنان در این حمله به شهادت رسیده است.

حزب‌الله لبنان نیز با تایید این خبر اعلام کرد که «یاسر نمر قرنبش» یکی از فرماندهان این جنبش در این حمله به شهادت رسیده است.

در همین راستا، شبکه خبری العهد عراق اعلام کرد که قرنبش از محافظان سابق «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان بوده است.
کد مطلب : 337483