۸
توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
دولت بی تدبیر و بی صداقت
علیرغم اعلام مکرر عدم افزایش بهاء بنزین درسال ۹۸ توسط مسئولین بی صداقت دولتی بویژه وزیر نفت، ناگهان در سکوت خبری و بدون آماده سازی مردم و در شب میلاد رسول مکرم اسلام (ص) و در سخت ترین شرایط داخلی و سیاسی منطقه که آبستن حوادث می باشد اجرائی گردید.
دولت بی تدبیر و بی صداقت
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ۱- از اینکه قیمت بنزین طبق برنامه پنجم و ششم توسعه باید سالانه حدود بیست درصد افزایش می یافت شکی در آن نیست و مردم هم پذیرای آن بوده و هستند.

۲- از طرفی با توجه به افزایش بی رویه تمام کالاهای کشور طی دوسال گذشته؛ قطعاً نرخ بنزین نیز باید افزایش می یافت تا یک تعادلی باسایر کالاها بوجود بیاید.

۳- خبرها حاکی از آنست که درجلسه شورای اقتصادی کشور، درماه گذشته قرار بود قیمت بنزین سهمیه ای ۱۲۰۰ تومان و آزاد ۲۵۰۰ تومان و بعد از انتخابات مجلس به اجراء دربیاید.

۴- اما علیرغم اعلام مکرر عدم افزایش بهاء بنزین درسال ۹۸ توسط مسئولین  بی صداقت دولتی بویژه وزیر نفت، ناگهان در سکوت خبری و بدون آماده سازی مردم و در شب میلاد رسول مکرم اسلام (ص) و در سخت ترین شرایط داخلی و سیاسی منطقه که آبستن حوادث می باشد اجرائی گردید.

۵- قطعاً نمی توان این اقدام مسئولین بی کفایت دولتی را فقط بی تدبیری دانست بلکه در شرائط حساس کنونی کشور باید از زاویه شک و امنیتی به آن نگاه کرد‌.
 
۶- شواهد امر؛ اینگونه می نمایاند که یک جریانی در کشور و مخصوصاً در دولت و با همدستی برخی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس، وجود دارد که برای به زانو درآوردن مردم هرگونه فشاری اعمال شود تا افکار عمومی جامعه بطرف پیوستن ننگین به سی اف تی و اف ای تی اف سوق پیدا کند. 

بنابر این: عدم صداقت و نداشتن تدبیر و لیاقت اداره کشور از صفات بارز این دولت است که هر چند ماه؛ یک شوک و قائله در کشور به راه می اندازد و لذا رئیس جمهوری که ادعای چهل سال کار مدیریتی و امنیتی دارد باید درک این را داشته باشد که:

۱- افزایش غیرمتعارف قیمت بنزین، آنهم بصورت غیرمترقبه؛ ضمن عصبانی کردن مردم؛ مشکلات امنیتی داشته و نیروهای انتظامی و امنیتی و دلسوزان انقلاب و اصل نظام رابه درد سر وچالش کشاند.

۲- افزایش قیمت بنزین می بایست طی چهار سال گذشته و با شیب ملایم و به صورت تدریجی و در چهارچوب بودجه نویسی هرساله کشور و باتصویب مجلس به اجراء در می آمد نه بصورت فعلی؛ اگر چه در اخبار بعنوان تصمیم سران سه قوه اعلام شده ولی قطعا تصمیم آقایان روحانی و لاریجانی بوده است ولا غیر.

۳- قبل از اینکه، این اقدام نسنجیده و عجولانه به اجراء دربیاید لازم بود مسئولین مربوطه بجای انکار افزایش قیمت؛ توضیحات ضروری ومشکلات کشور را بطور صادقانه و از طریق صداوسیما بامردم درمیان می گذاشتند که ضمن آمادگی افکار عمومی؛ به شورش و اینهمه خسارت هم کشیده نشود. 

درنتیجه: باتوجه به فرمایشات حضرت آقا؛ دولت باید از مردم دلجوئی کرده و ضمن اجراء تعهدات داده شده، بطور قاطع با سوداگران فرصت طلب برخورد کند که این افزایش برکالاهای دیگر اثر نگدارد.

 ۲۷ آبان ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 272494
۱۳۹۸-۱۰-۱۲ ۲۱:۲۶:۱۸
عجب اسمی روی دولت روحانی گذاشته اند واقعا بی تدبیر وبی امید است کاکو روحانی شما نمی تونی مملکت را اداره کنی
 
۱۳۹۸-۱۲-۱۲ ۱۹:۴۱:۰۷
به نظرم بدترین دولت در طول تاربخ ایران دولت روحانی است ابن دولت مملکت رانابود کرده ول هم نمی کند وبرود
 
۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۲۰:۱۱:۱۰
کاکو چند روز است که شیخ حسن را ندیدام ودلم. برایش تنگ شده به نظر شما باید از حسین فریدون سوالش کنم که حالش بپرسم اصلا بدون روحانی وجهانگیری که جزو نوابغ روزگارند مملکت ول است
 
۱۳۹۹-۰۱-۱۴ ۱۲:۴۴:۰۰
دراین عکس یک روحانی کم بود که این همه عکس اورا گذاشته اید که باعث ترس. وحشت مردم میشود مردم حتی از این آدم... دارند چه رسد به عکس او که باعث رعب وحشت هم می شود ...
 
۱۳۹۹-۰۱-۲۱ ۲۱:۲۶:۴۲
روحانی با یک عکس پدر مردم را درآورده حالا چه طوری دراین شکل چند عکس از این نابغه گذاشته اید فکر کنم خواسته که مردم بیشتر بتریند (41273)
 
۱۳۹۹-۰۴-۱۲ ۲۲:۴۵:۲۱
مردم از دست یک عکس روحانی درعذابند. حالا چرا ایبن همه عکس جمع کن بساط را (41815)
 
۱۳۹۹-۰۴-۱۷ ۰۰:۰۰:۲۴
عجب نوابغی (41870)
 
۱۳۹۹-۰۴-۱۷ ۲۲:۰۵:۳۶
کاکو این عکس ها را پاکن ومردم را نترسان (41876)