۷
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۴
چرا همکاران مصطفی از کار برکنار شدند؟
پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: از آقای رئیس جمهور بپرسید چرا همکاران فرزندم ،که جریان هسته ای را به این مرحله رساندند از کار برکنار کردید.
چرا همکاران مصطفی از کار برکنار شدند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حاج رحیم احمدی روشن پدر دانشمند هسته ای کشور در خصوص نتیجه مذاکرات ایران با ۵+۱ اظهار داشت:در مذاکرات باید شأن ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و همچنین از شهدا و دستاورد های آن ها پاسداری شود که در مذاکرات به زحماتی که آنها کشیدند خدشه ای وارد نشود.

وی با اشاره به انتظارات خانواده های شهدای هسته ای تصریح کرد: باید در گام های مختلف مذاکرات افق فکری شهدای ما را در نظر بگیرند و طوری نشود که آن زحماتی که فرزندان ما کشیدند پایمال شود که انشالله این اتفاق نخواهد افتاد.

احمدی روشن ادامه داد: خانواده شهید احمدی روشن، خانواده ای ولایی هستند و موضع گیری آنها موضع گیری حضرت آقا است و هرچه ایشان امر کنند ما اطاعت می کنیم.

وی در ادامه به طرح درخواست خود از تیم مذاکره کننده در گام های بعدی مذاکرات پرداخت و گفت: همانگونه که عاملین داخلی ترور شهدای ما دستگیر شدند و به سزای اعمال خود رسیدند تیم مذاکره کننده پیگیر عاملین خارجی آن که رژیم صهیونیستی و امریکا هستند نیز باشند که امیدواریم این کارصورت پذیرد.

پدر شهید احمدی روشن در پاسخ به سئوالی در خصوص سوال خود از رئیس جمهور در ارائه گزارش ۱۰۰ روزه اظهار داشت: از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند باید این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟

وی نامی از افرادی که برکنار شده اند نبرد ولی تصریح کرد: آقای رییس جمهور در جریان اسامی آنها هستند؛ یکی از دلخوری های بزرگ ما این است که چرا بچه هایی که با مصطفی احمدی روشن در این وضعیت دخیل بودند و این وضعیت را به لطف خدا به این مرحله رساندند و جمهوری اسلامی ایران از ان بهره برداری می کند به راحتی کنار گذاشته می شوند.

این پدر شهید خطاب به رئیس جمهور افزود: آقای روحانی شما یک نیروی خوب و کار امد را کنار می گذارید مگر دولت شما "دولت اعتدال" نیست؟! ایا اعتدال این است که بیایید نیروهای ارزنده را کنار بگذارید؟

وی در پایان اظهار داشت: حرف بنده این است که احساس می کنم در این صنعت زحمات بچه های ما که در این کار دخیل بودند نادیده گرفته شده اگرچه در ظاهر از خانواده شهدا قدردانی می شود ولی باید اصل این باشد که از خون شهدا هم قدردانی شود و لفظی نباشد بلکه در عمل باشد.
مرجع : عصرهامون
کد مطلب : 70071
KERZA
۱۳۹۲-۰۹-۰۶ ۰۸:۰۶:۵۸
چکار کردند که صدای خانواده های صبور هسته ایی هم درآمده!!!!!!!!!!!!!!!
 
علي
۱۳۹۲-۰۹-۰۷ ۲۲:۴۴:۵۷
اگرچنين باشدواقعامتاسف هستم
 
رضا
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۱۲:۴۰:۲۷
من هم قبول دارم. همه از توافق خوشحال نشدن
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۲۲:۳۲:۱۹
اقای روحانی اعتدال رادرهمین کارهاکه انقلابی هاراکناربگذاردمیبیندولو غیر
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۰ ۰۰:۲۷:۱۱
حالا تازه اول کاره تازه شروع کردند از اولین افتخارات 100 روزه دوم هست چه داغهایی که به دل خانواده شهدا نمیگذارند همگی باید با هم زمزمه کنیم شهدا شرمنده ایم شهدا شرمنده ایم شهدا شرمنه ایم ......
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۵۱:۳۹
روحانی متاسفیم نه مچکر
 
حسن گلي ناري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۱۰ ۱۱:۲۲:۴۳
مطمئن باشيد آيندگان ما را نفرين خواهند كرد
چرا كه بخاطر يك كيسه برنج هندي و دوتا روغن و تخم مرغ و شايدم كمي بيشتر ...
ميراث شهداي هسته اي رو فروختيم
واي بر ما ... كه در آتش شكم پرستي ديگران مي سوزيم .....