توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۰۷
ما و اکنون
سپاس باریتعالی را سزاست که پس از عبور از روزهایی پرتلاطم، با مشارکتی درخور توجه و به رخ کشیدنِ اعتلای جمهوریت، به برهه‌ای دیگر از گام دوم انقلاب قدم نهادیم.
ما و اکنون
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ سپاس باریتعالی را سزاست که پس از عبور از روزهایی پرتلاطم، با مشارکتی درخور توجه و به رخ کشیدنِ اعتلای جمهوریت، به برهه‌ای دیگر از گام دوم انقلاب قدم نهادیم و لازم است این نکات را ویژه، در نظر داشته باشیم:

🔺این نظام قائم به ولایت مطلقه‌ی فقیه است، فلذا هر مسئولی ملزم می‌باشد در چارچوبهای اساسیِ تعیین شده در شرع و قانون، به ایفای مسئولیت و انجام وظیفه بپردازد.

🔷 قوه‌ی مجریه، تنها یکی از قوای سه گانه است، علاوه بر اینکه نیروهای امنیتیِ غیر دولتی و قوای نظامی، سهمی ویژه در اداره امور حاکمیتی دارند.

🔺از وظایف مهم مجلس شورای اسلامی، نظارت بر حسن اجرای قانون توسط دولت است که توقع می‌رود نمایندگان انقلابی به احسن وجه به این وظیفه‌ی مهم بپردازند.

🔷 نخبگان، متخصصان، تشکلها و حلقه‌های میانی، باید بر موضوعات جاری در کشور، دقت و رصد ویژه داشته، با کنش و واکنشِ هوشمندانه به آسیب شناسیِ شرایط بپردارند.

🔺رسانه‌ها موظفند رسانای حقیقت باشند و ضمن آگاه‌سازیِ مردم از احوال و اموراتِ نظام، مطالبه‌گریِ به موقع را موجب شده از ایجاد خطای محاسباتی توسط مغرضان در بطن جامعه و عامه‌ی مردم، ممانعت به عمل آورند.

🔷 این نظام مقدس، پشتوانه‌ای عظیم از معنویت و عنایت اهل بیت "علیهم السلام" و خون شهدا و مجاهدین راه حق دارد و اکنون وظیفه ما در گوشِ جان سپردن به منویات و فرامین امام خامنه‌ای، دشوارتر از قبل و نیازمند استحکام و صلابت بیشتر به نظر می‌رسد.

🌺 وَ لِلَّهِ عاقِبَةُ الْأُمُورِ

یاحق

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 337338