توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
مذاکرات والیبالی
وبلاگ عصر خنده
خبرهای ناموثق حاکیست از آنجا که آمریکایی ها در والیبال از ایران شکست خوردند جدیداً اعلام داشته اند این نگران کننده است که یک تیم مسلمان از آمریکا برده است و ممکن است برای جامعه جهانی خطرناک باشد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز وبلاگ عصر خنده در مطلب طنزی نوشت: طرف ایرانی هم بلافاصله جواب دندان شکنی داده و فرموده چه کسی گفته فقط چرخ والیبال بچرخد؟! ما می گوییم هم چرخ والیبال بچرخد و هم چرخ زندگی مردم.

البته این را هم نمی گوییم که بعضی ها چه زیبا و درست فرموده اند که اصلا والیبال می خواهیم چکار و والیبال جز ضرر برای ما چه داشته است چرا که تحریم ها باعث آتش سوزی در جنگل های آمازون، خودکشی نهنگ ها در خلیج فارس، آب شدن یخ های قطب شمال، ترک در دیوار چین و افزایش طوفان های خورشیدی و نیز خشکسالی بی سابقه در شرق و نیمه شرقی کره زمین شده است.

در همین راستا آمریکاییها اعلام داشتند درصورتی توافق جامع را امضا می کنند که ایران اقدامات اعتماد سازی زیر را در والیبال علاوه بر موارد هسته ای انجام دهد:

۱.ایران تعهد می کند که تنها حق دارد از همین ۶ بازیکن و آن هم یک بازی در میان استفاده کند. بقیه بازیکان باید خانه نشین شده، حقوقشان قطع و مورد ضرب و شتم قرار بگیرند.

۲.ایران تعهد می کند که از این پس حق ندارد عضو جدیدی به تیم ملی والیبال اضافه کند. تنها در صورت ناکار شدن یک بازیکن اصلی ایران می تواند از بازیکنان رختکن یکی را جانشین کند.

۳. ایران تعهد می کند که اجازه می دهد با بازیکنانش در هر کجا و هر زمان حتی هنگام تمرین، دوش گرفتن و دستشویی نیز مصاحبه شود!

۴. ایران تعهد می کند که همچون آمریکا حق تمرین بدون تماشاگر ندارد و حتما باید ما از تمامی مراحل تمرین این کشور راستی آزمایی کنیم.

۵. ایران تعهد می کند که نشانی و نام و نام خانوادگی و نام همسر و فرندان و والدین تا هفت پشته از بازیکنان درجه یک این کشور و همچنین اسامی و مشخصات گفته شده در این بند از تمامی دست اندر کاران والیبال این کشور را تا حداکثر ۲۴ ساعت قبل از توافق نهایی در اختیار سرویس های جاسوسی اسرائیل و داعش قرار دهد.

۶. ایران تعهد می کند که در ۵۳۶ سال آینده به هیچ وجه مدرسه جدید آموزش والیبال را در کشورش تأسیس نکند. در صورت نیاز به این مورد طرفین باید به توافق مورد نظر در یک پروسه ۱۲۳ ساله و با نظارت آژانس دست یابند. هم برای تعداد و هم برای مکان مدرسه.

۷.ایران تعهد می کند که حق طلاق را به طرف آمریکایی بدهد(؟!!! این بند رو خودمون هم نفهمیدیم چه کسی و برای چی در توافق آورده اما ما وظیفه حرفه ای خودمون رو داریم مثلاً).

۸.ایران تعهد می کند که

۹.ایران تعهد می کند که
.
.
.
n-۱. ایران تعهد می کند که

n. ایران تعهد می کند که یا همه موارد بالا را انجام میدهد یا هیچ گونه، هیچ گونه انتظاری از ما نداشته باشد.

آمریکا و جامعه جهانی تعهد می کنند که در صورت اجرا تمامی بندههای بالا درباره رفع تحریم ها با طرف ایرانی مذاکره کنند.

----------------------------

پی نوشت:

(۱) بند های ۸ تا n-۱ جزو قسمت های نان پیپر و از این جور چیزهاست! که جز طرفین مذاکره تنها جناب نتانیاهو و شیمون پرز باید خبردار شوند!
کد مطلب : 124082