۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰
نیشِ عقرب
اصلاح طلبان تندرو افرادی هستند که معاند و زخم خورده و زورگو و تمامیت خواه بوده و ضمن پادوئی آمریکا و غرب از هیچ کوششی برای براندازی نظام دریغ نمی کنند و لذا موضع گیریهای آنان در مجامع عمومی و روزنامه های زنجیره ای و فضای مجازی کاملا روشن و هیچ التزام عملی و اعتقادی به ولایت فقیه و مردم و انقلاب ندارند
نیشِ عقرب
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز به قول معروف 👇
نیش عقرب نه از ره کین است ، اقتضای طبیعتش اینست؛ حالا و در عصر ما؛ حکایت مدعیان اصلاح طلبی، همان نیش عقرب است.

این جماعت مزاحم به دودسته تقسیم می شوند:

۱- اصلاح طلبان معتدل کسانی هستند که براثر غریضه نیش میزنند اما برانداز نیستند ونقش اپوزسیون را بازی می کنند.

۲- اصلاح طلبان تندرو افرادی هستند که معاند و زخم خورده و زورگو و تمامیت خواه بوده و ضمن پادوئی آمریکا و غرب از هیچ کوششی برای براندازی نظام دریغ نمی کنند و لذا موضع گیریهای آنان در مجامع عمومی و روزنامه های زنجیره ای و فضای مجازی کاملا روشن و هیچ التزام عملی و اعتقادی به ولایت فقیه و مردم و انقلاب ندارند و روشنترین دلیل؛ حضور و صحنه گردانی آنان در فتنه ۷۸ بویژه ۸۸ می باشد. و بگونه ای عمل کردند که آمریکا و اسرائیل به وجد آمده و آنها را سرمایه های خود دانسته اند و هنوز هم مترصد بهانه ای هستند که فتنه های دیگری بپا کنند.

اینها پس از یک دوره عُزلت نشینی و فراموش شدگی بلاخره خود را به دولت روحانی رسانده و با تقسیم غنائم مدیریتی نیز در مراکز حساس دولتی و اجرائی کشور جای گرفتند و بخش مهمی از خسارات و مصیبتهای روحانی متوجه همین آقایان اصلاح طلب است.

نباید فراموش کرد که تمام افراد غربگرا و تکنوکرات و اصلاح طلبِ اشرافی و بی کفایتِ فرصت طلب با مهندسی مرحوم هاشمی در اتوبوس اعتدال روحانی سوار شدند و تا جائیکه می توانستند تاختند و رفتند و در نتیجه؛ آشفتگی اقتصادی کشور، فقر مطلق مردم؛ تسلط آمریکا و اروپا بر ایران اسلامی و برجام بی حاصل؛ و نابود کردن تولید و افزایش واردات و قاچاق و برباد دادن ۱۸ میلیارد دلار و۶۰ تن طلای ذخیره کشور و تورم ۵۰ درصدی توسط این عقربها شکل گرفته است.

اینها تا می توانستند مثل عقرب به زندگی و روح و روان و معیشت مردم و اقتصاد کشور نیش زدند و مهمترین سرمایه ملی که همان اعتقاد و باور مردم به انقلاب و اسلام بود را به سرقت بردند و چنان نیشی زدند که پادزهر و درمان آن سالها طول خواهد کشید تا ترمیم و بهبودی یابد.

مدعیان اصلاح طلبی علیرغم خیانتها و خساراتی که زده اند همیشه در جایگاه طلبکار نشسته و هر موضعی که رهبری و دولت اتقلابی و مردم وفادار اتخاذ می کنند؛ اینها مامور هستند که برخلاف آن سخن گفته و تحریف نمایند بویژه در خصوص عملکرد دولت انقلابی؛ برجام؛ طالبان؛ اوکراین و مسائل جهانی و امثالهم.

و حرف آخر اینکه: این جماعت مزاحم از سال ۸۰ تاکنون حداقل سه بار و بصورت علنی پیشنهاد جام زهر را به رهبری داده اند که مسیر انقلاب را منحرف کرده و بدینوسیله نوکری و سرسپردگی خود را به آمریکا و اروپا به اثبات برسانند.

طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز همه باید جهاد تبیین نمایند و تحریفهائی که توسط مزدوران داخلی و خارجی صورت می گیرد برای مردم تبیین نمایند تا حقایق انقلاب به فراموشی سپرده نشود.

مردم باید قدر دولت و مجلس و قوه قضائیه انقلابی را دانسته و خسارات این جماعت لیبرالِ غربگرا را فراموش نکنند.

۱۲  اسفند  ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 308853
غلام حسین همایونی
Switzerland
۱۴۰۰-۱۲-۱۳ ۰۵:۱۲:۵۷
این جماعت اصلاح طلب آگاهی شان به رفاقت با غرب برای ضربه زدن به ملت ایران از عقرب به کارش، بیشتر است، و علاقه وافری با جماعت غرب دارند،
آنها نقش مخربی در نابودی سرمایه عرق ملی داشتند و چقدر هم مزاحم شد و تعالی این ملت بودند، واقعا خسارتها زدند،