۱
توصيه به ديگران
۱
چهارشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۵
آیا سخنان هاشمی در همایش بانوی انقلاب به درخواست فتنه گران صورت پذیرفته است؟+ سند
هنوز مرجع اظهار نظر در خصوص تحریف سخنان امام(ره) توسط هاشمی سکوت اختیار کرده است که یک فتنه گر از ملاقات خود با هاشمی و اتمام حجت با وی سخن گفته است!
آیا سخنان هاشمی در همایش بانوی انقلاب به درخواست فتنه گران صورت پذیرفته است؟+ سند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز موج اظهار نظرات متعدد درباره سخنان هاشمی در حالی ادامه دارد که ضد انقلاب و فتنه گران برای وی هورا می کشند.

بنا بر این گزارش هنوز مرجع اظهار نظر در خصوص تحریف سخنان امام(ره) توسط وی سکوت اختیار کرده است که یک فتنه گر از ملاقات خود با هاشمی و اتمام حجت با وی سخن گفته است!

به گزارش خبرنگار ما مهدی خزعلی که در توهم خود بزرگ پنداری همیشه نام دکتر را قبل از اسمش می آورد! خبر از دیدار ویژه ای با هاشمی رفسنجانی و همسرش داده و اتمام حجت کرده که اگر دولت بخواهد سستی کند دوباره شلوغ می کند!

وی در در صفحه فیس بوک خود در این خصوص نوشته است که: " امشب به دیدار هاشمی رفتم خیلی درد دل داشتم و گلایه بسیار از همرهان سست عناصر! همه را شنید! من حجت را تمام کردم و گفتم..."به گزارش عصر امروز همانطور که ملاحظه می نمایید این دیدار در تاریخ 94/1/22 صورت پذیرفته است و جناب هاشمی آن سخنان را در تایید فتنه گران و سران محصور فتنه و اتهامات ناروا به نظام اسلامی در تاریخ 94/1/23 ایراد نموده است!

حالا ایشان باید پاسخ بدهند که آیا تحت تاثیر فتنه گران چنین سخنانی را ابراز داشته است؟ و آیا فتنه گران بر روی وی تاثیر دارند که پس از ملاقات با وی چنین در خصوص نظام اظهار نظر داشته است؟ و نظام را به سرکوب و ظلم متهم کرده است؟
کد مطلب : 114704
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۱۱:۱۴:۴۴
ديگر نيازي نيست كه ايشان از فتنه گران . تاثير گرفته باشند
بلكه بايد گفت كه اكنون او خود فتته گري بزرگ شده است كه گر چه در اوايل انقلاب تا كنون سعي بسياري براي پوشاندن اعمال خود مي كرد.
ولي اكنون همان نقش را بي پرده و آشكار انجام مي دهد
البته ايشان غافل از مكر خدا بر عليه همه مخالفان انقلاب اسلامي ايران است كه چگونه جناب باريتعالي . همه اين جماعت را . آرزو در دل به دوزخ مي فرستد !!!

هههههههههههههههه