توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸
ذوق زدگی ممنوع!
بر کسی پوشیده نیست که غربی ها به دلیل درگیری های جدید با روسیه و چین به شدت به توافق هسته ای با ایران نیاز دارند. بخصوص اروپایی ها که به علت بحران انرژی و در پیش داشتن یک زمستان بسیار سخت ، ورود نفت و‌ گاز ایران به بازار جهانی برایشان به یک مسئله حیاتی تبدیل شده است.
ذوق زدگی ممنوع!
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز؛

🔹بر کسی پوشیده نیست که غربی ها به دلیل درگیری های جدید با روسیه و چین به شدت به توافق هسته ای با ایران نیاز دارند. بخصوص اروپایی ها که به علت بحران انرژی و در پیش داشتن یک زمستان بسیار سخت ، ورود نفت و‌ گاز ایران به بازار جهانی برایشان به یک مسئله حیاتی تبدیل شده است.

🔹مسئله مهم دیگر این است که دشمنان دیگر به پایان خط تهدید به تحریم رسیده اند و عملا دیگر تحریمی باقی نمانده که با آن بخواهند فشاری جدید و مضاعف بر ایران وارد کنند و یا ما را از اعمال آن بترسانند.

🔹و نکته آخر اینکه آمریکایی ها بارها و بارها ثابت کرده اند که بدعهد هستند و در آخرین مورد وقتی خرشان از پل گذشت با وقاحت هرچه تمام تر ، برجام را پاره کردند. بنابراین توافق دوباره بدون تضمین های سفت و محکم ، یا از سر حماقت است یا خیانت.

🔹خدا کند که مسئولین مذاکرات ، موارد مذکور را مدنظر داشته باشند و از هرگونه ذوق زدگی بی مورد و عجله بیجا پرهیز کنند تا یک بار دیگر در تله توافق به هر قیمتی نیفتند و مجدداً اقتصاد کشور را به توافق گره نزنند و دوباره بازار مملکت را برجامیزه نکنند ...
کد مطلب : 314206