۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵
فرشته حسینی (همسر نوید محمدزاده) را به افغانستان دیپورت کنید
فرشته حسینی (همسر نوید محمدزاده) که افغانستانی الاصل می باشد در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی برای وی فراهم کرده است چنان افسار پاره کرده است که به مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.
فرشته حسینی (همسر نوید محمدزاده) را به افغانستان دیپورت کنید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز فرشته حسینی (همسر نوید محمدزاده) که افغانستانی الاصل می باشد در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی برای وی فراهم کرده است چنان افسار پاره کرده است که به مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.

وی که در این نظام با خون هزاران شهید شکفته است در دنیای هنر خود بالا کشیده است! الان دارد در سایه وزیر فرهنگی که در پی دادگاهی کردن جریان حزب اللهی می باشد!؟ به صورت همین نظام جمهوری اسلامی چنگ می کشد!

به گزارش خبرنگار ما این میهمان نمک نشناس متاسفانه دارد با کسانی همکاری می کند که می خواهند امنیت کشور را از بین ببرند! و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی نماید.وی در تازه ترین اقدام ضد امنیت ملی کشور ما (ایران اسلامی) در حالی که تمام و کمال پول بازی در فیلمش را گرفته است به جشنواره فیلم فجر اهانت گسترده کرده است و مردم را نیز علیه جشنواره شورانده است که متاسفانه با سکوت کامل وزیر مدعی انقلابی گری فرهنگ هم مواجه شده است!؟.

به نظر شما آیا وقت این نرسیده است که افغانی هایی که چنین به ایران اسلامی خیانت می کنند را به کشورشان دیپورت کنید؟! شاید در حکومت طالبان بیشتر به آنها خوش خواهد گذشت که چنین قدر نشناسی می نمایند؟!

روح شهدای فاطمیون شاد و در جوار سیدالشهدا علیه السلام میهمان باشند که آنها هم افغانستانی بودند و این بی حیای مزدور هم افغانستانی هست که دارد چنین آبرو ریزی می نماید!
کد مطلب : 320146
۱۴۰۱-۱۱-۱۲ ۱۳:۵۹:۰۵
رحمت و رضوان خدا بر شهدای فاطمیون مدافع حرم. ما با برادران و خواهران افغانی مشکلی نداریم این زنیکه مثل خائین ایرانی که علیه کشور شوریدند و لقب ایرانی بودن را یدک می کشند فقط آبروی خودش را می برد و باید از ایران اخراج گردد.