۲
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶
آیا پروژه ای به نام مهسا امینی برنامه ریزی شده بود؟
اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که مهسا امینی دو ماه پیش بر سر مزار حسن زیرک خواننده مشهور کرد در بوکان بوده است که طرز تهیه فیلم و نحوه پوشش خانم امینی و آب ریختن با پارچ بلور و ... نشان از پروژه ای از پیش طراحی شده برای ایران بوده است.
آیا پروژه ای به نام مهسا امینی برنامه ریزی شده بود؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که مهسا امینی دو ماه پیش بر سر مزار حسن زیرک خواننده مشهور کرد در بوکان بوده است که طرز تهیه فیلم و نحوه پوشش خانم امینی و آب ریختن با پارچ بلور و ... نشان از پروژه ای از پیش طراحی شده برای ایران بوده است.

این نحوه تصویر برداری مشخص می‌کند که افرادی برایش برنامه داشته اند که اینگونه از او فیلمبرداری کرده اند که امروز از مرگ او برای اهداف خود بهره برداری کنند. حتما مرگ ندا آقا سلطان در فتنه ۸۸ را بیاد دارید.

به گزارش خبرنگار ما پروژه مصی علینژاد کم‌کم دارد خودش را نشان می دهد! این زن فاسد بی هویت و بی آبرو با کمک مالی که از انگلیس و آمریکا می گیرد کارش فتنه و توطئه گری می باشد.

لذا هشدار به مسئولین انتظامی و امنیتی که باید با دقت بیشتر اینگونه مسائل را زیر نظر داشته باشند. قطعا برای کشته نشان دادن مهسا امینی مثل فتنه ۸۸ طراحی شده است که ضد انقلاب به شورش دست بزنند قطعا این فتنه فعال نمودن گُسل اهل سنت می باشد و فعال نمودن گروههای تروربستی کومله و دمکرات می باشد. 

بلاخره از اینگونه مرگها در زندان در خبابان و بیمارستان و حتی مسجد و سفر زبارتی پیش می آید و نباید اجازه دهیم که کسی از این اتفاقات سوء استفاده کند. اتفاقی هست که افتاده و باید منتظر قضاوت و اعلام نظر نهادهای قانونی باشیم.

خانمهای عزیز بدانند اینهائی که پیام می دهند کشف حجاب کنید اینها دلسوز خانمها و سایر مردم نیستند و بدانند که همین نیروی انتظامی است که حافظ امنیت کشور و حتی موظف به دفاع از خانمها در مقابل اراذل و اباش و اشرار می باشد.

نیروی انتظامی مظلوم در دفاع از بانوان حتی بی حجاب مسئولیت دارد و اینگونه نیست که بگوئیم فقط مدافع بانوان با چادر است وظیفه او همگانی است. پس نباید به این عزیزان‌ خدوم جسارت شده و یا متهم به ضرب و شتم شوند. و روزی نیست که برای امنیت مردم‌ شهید ندهند.

مردم عزیز هوشیار باشید اگر افراد خبیث در داخل و خارج فراخوان زدند اصلا حضور پیدا نکنید اجازه بدهید کشور ثبات پیدا کند وگرنه همه ضرر خواهند کرد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 314954
احمد
Netherlands Antilles
۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۲:۱۵:۱۲
بوکان شهر مهی در میان شهرهای کردنشین است. مرکز توجه است. مزار استاد حسن زیرک در کل شهرهای کردنشین مرکز توجه است. این فیلم الان پخش شده عجیبه
 
Romania
۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۳:۱۴:۱۵
مجموعه پارامترها این احتمال را که این یک پروژه و سناریو بوده است تقویت میکند و البته برنامه ریزان این سناریو روی بی دقتی و بی فکری مجریان قانون در کشور کاملا حساب کرده بودند