توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۷
اینگونه است جنگ روایتها
روزنامه سازندگی تصویر رئیس جمهور اوکراین یعنی همان زلنسکی کمدین را با لباس نظامی به عنوان رئیس جمهور در میدان معرفی می کند، حال آنکه این تصاویر مربوط به آرشیو بازدید نظامی او در سالهای گذشته است اما هیچ سخنی از اینکه او یک یهودی حامی صهیونیست، مدافع کشتار مردم غزه و دست نشانده غرب است بیان نمی شود.
اینگونه است جنگ روایتها
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز روزنامه سازندگی تصویر رئیس جمهور اوکراین یعنی همان زلنسکی کمدین را با لباس نظامی به عنوان رئیس جمهور در میدان معرفی می کند، حال آنکه این تصاویر مربوط به آرشیو بازدید نظامی او در سالهای گذشته است اما هیچ سخنی از اینکه او یک یهودی حامی صهیونیست، مدافع کشتار مردم غزه و دست نشانده غرب است بیان نمی شود.

♦️یک تصویر رسانه ای دیگر، نمایی از فیلم سینمایی اوکراینی در سال ۲۰۱۷ را متقلبانه نمایش می دهد بدون اینکه حرفی از خالی کردن میدان توسط مردم و فرار بیش از یک میلیون نفر در عرض هفت روز از آغاز حمله نظامی از این کشور بزند.

♦️و در نماهای رسانه ای دیگر، اینروزها شاهد اشکهایی هستیم که غربیها با تاکید و اذعان بر سفیدپوست بودن، چشم آبی بودن و متمدن بودن مردم اوکراین در مقایسه با مردم افغانستان و عراق و سوریه و یمن، می‌ریزند و در آشکار نمودن ماهیت نژاد پرستانه شان اصرار می‌ورزند.

♦️ و البته ما از بقایای وایکینگهای وحشی و غربیهایی که تمدن خود را بر سرزمینهای غصب شده از سرخ پوستان و آباد شده از زوربازوی سیاهپوستان بنا نموده اند و هیچ گاه تلاشی برای تغییر این ماهیت نداشته اند، توقعی غیر از این نخواهیم داشت.

🔴 مراقب امپراطوری رسانه و جنگ روایتها باشیم و در عمل به فریضه جهاد تبیین بکوشیم.

🖌مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 308852