توصيه به ديگران
۰
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸
اقداماتی سخت اما امیدوار کننده
حقیقتاً آیت الله رئیسی برای کشور و انقلاب و ملت ایران آبرو گذاشتند و سخاوتمندانه تجربه و آبروی خود را برای نجات کشور هزینه کردند.
اقداماتی سخت اما امیدوار کننده
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حقیقتاً آیت الله رئیسی برای کشور و انقلاب و ملت ایران آبرو گذاشتند و سخاوتمندانه تجربه و آبروی خود را برای نجات کشور هزینه کردند.

ایشان منصوب امام جامعه و بعنوان قاضی القضات تا ۸ سال آینده می توانستند در قوه قضائیه بمانند و طبق قانون، عملکرد مدیران عالی و هر کسی را مورد سئوال و مواخذه و یا محاکمه قرار دهند و طبق قانون فقط پاسخگوی رهبری باشند نه قوای دیگر؛ اما با احساس تکلیف و حتی ریسک رای آوری؛ بادلسوزی و صداقتی بی نظیر؛ تمام دارائی و پیشینه خود را بمیدان آورده اند تا در جهت اصلاح و منافع جامعه بکار بگیرند. در حالیکه می دانند حالا اوست که باید به دو قوه دیگر پاسخگو باشد.

کمتر کسی در طول ۴۳ سال گذشته دیده شده که با این موقعیت منحصر به فرد؛ آبروی خود را روی دست گرفته و برای کشور و مردمش هزینه نماید.

ایشان با علم به موضوعات فوق؛ بویژه تحویل گرفتن یک دولت ورشکسته و مقروض و متلاشی و میلیونها ایرانی معترض و منتقد و بعضاً عصبانی (اما امیدوار) همچون رزمندگان اسلام ایثار نمودند که سالها بعد ارزش و حکمت این حضور را خواهند فهمید.

این شخصیت معنوی و مردمی حال که رای آورده و رئیس جمهور شده اند باید پاسخگوی کوچکترین و کمترین فرد جامعه تا بالاترین مقام قضائی و تقنینی کشور باشند در حالیکه‌ در قوه قصائیه؛ چنین شروط و تعهدی طبق قانون وجود نداشت. اما تاریخ نشان داده که افراد ایثارگر و مخلص؛ همچون فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس بویژه حاج قاسم عزیز و شهید بهشتی برای همیشه جاودان و در دل مردم؛ ماندگار و نزد خدای متعال آبرومند و باعزت خواهند بود.

قطعا ملت ایران بواسطه این موقعیتی که پیش آمده شاکر خدا بوده و نهایت همکاری را با رئیس جمهور دلسوز و دولت مردمی خواهند داشت.

الحمدلله طی ۹ ماه گذشته اقدامات بسیار خوبی توسط ایشان انجام شده که درماههای آینده نتیجه آن هویدا خواهد شد اگر چه اقدامات اخیر دولت مقداری سخت و مردم نیز در فشار اقتصادی هستند اما صبوری خواهند کرد تا این سیدبزرگوار   برنامه های خود را عملیاتی نمایند علیرغم اینکه مدعیان اصلاحات همصدای با معاندین و بیگانگان در حال تخریب ایشان هستند.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 311669