توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱
به این آقا ۸ سال فرصت دادید
همین مردم به او دو سال فرصت دادند و او هرچه می توانست برای آمریکا و غرب خوش رقصی کرد و هیچ توجهی به مصلحت مردم و تذکرات مستمر و پدرانه رهبری نداشته است و چنان مست غرور و تکبر شده بود که زشت ترین توهینها را به مردم و منتقدین انجام داده بود.
به این آقا ۸ سال فرصت دادید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مطالب ذیل شعارها و وعده های حسن روحانی بود که مردم به او رای دادند:

۱- چنان گشایش اقتصادی ایجاد می کنم که مردم دیگر به یارانه ها احتیاج نداشته باشند.
۲- دولت من دولت پاکدستان است.
۳- دولت من‌ دولت راستگویان است.
۴- ازافراد متخصص وبالیاقت استفاده می کنم.
۵- من حقوقدان و متخصص مذاکره هستم و با برجام تمام تحریمها برداشته می شود و ما باید با کدخدا ببندیم.
۶- برای قشر ضعیف مسکن ملی و خانه ارزان می سازیم.
۷- هر مدیری که قبلا بدون بلیط سوارشده پیاده اش می کنیم.
۸- عزت پاسپورت ملی و ارزش پولی ملی را ارتقاء خواهم داد.
۹- مسئولیت برجام با من است و خود پاسخگو خواهم بود.
۱۰- برجام پیروزی قرن. فتح الفتوح و آفتاب تابان است. و موارد دیگر...‌‌‌‌‌.

البته بعضی مطالب فوق را بعد از ریاست جمهوری اظهار کرده است.

همین مردم به او دو سال فرصت دادند و او هرچه می توانست برای آمریکا و غرب خوش رقصی کرد و هیچ توجهی به مصلحت مردم و تذکرات مستمر و پدرانه رهبری نداشته است و چنان مست غرور و تکبر شده بود که زشت ترین توهینها را به مردم و منتقدین انجام داده بود.

بعد از دوسال (یعنی دی ماه ۹۴) پس از اینکه تمام سرمایه های هسته ای را حتی زودتر از زمان مقرر نابود کرده بود برجام امضاءشد. و از فردای آنروز که باید تحریمها برداشته می شد بر عکس بیش از ۱۰۰۰ تحریم دیگر اضافه شد و ۵+۱ به هیچکدام از تعهدات خود عمل نکردند و آمریکا هم با قلدری و هماهنگی اروپا از برجام خارج شد و هیچ اتفاقی هم نیفتاد.

سئوال؟ آیا در دور اول روحانی چه اتفاق مثبتی انجام شد و کدامیک از شعارها و وعده های روحانی عملی گردید در حالیکه افزایش بی رویه قیمتها در مسکن و خودرو و ارزاق عمومی و حتی گوشت یخی با کارت ملی و تعطیل شدن مسکن مهر و فساد و دزدی مدیران وابسته به روحانی و معاون اول و حتی بعضی وزراء ایشان و حتی جاسوسان در دولت شناسایی و دستگیر شدند.

خیلی مهم 👈 تنها دولتی که رهبری اجازه دادند بخاطر دلسوزی و حل مشکل مردم مستقیم با آمریکا مذاکره کنند که دیگر هیچ بهانه ای نباشد دولت روحانی بود و۸ سال هم فرصت اقدام داشت.

ادامه سئوال بالا؛ وقتی مردم دیدند که در دور اول دولت روحانی هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده حالا یا دروغ گفته و یا توان آنرا نداشته چرا لجاجت کردند و در دور دوم شش میلیون رای بیشتر از دور اول دادند. اینجا مقصر کیست؟

حالا مقایسه کنید وعده ها و عملکرد و مدیران اشرافی روحانی و حتی تکبر و ادعاهای او را با شخص آقای رییسی و دولت او و عملکرد او در این مدت ۸ ماهه
و کسی بیخودی پای شورای نگهبان و رهبری را به میان نیاورد. روحانی در دور اول انتخاب مردم و در دور دوم اشتباه و خطای خود مردم بوده است در حق آقای رئیسی مظلوم و بزرگوار ظلم نکنیم و فرصت بدهیم.

۲۰   اردیبهشت  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 311307