توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۴
ارتش یمن رسما به تمام کشتی‌های اسرائیلی هشدار حمله داد
ارتش یمن بعد از آنکه یک منبع نظامی این کشور خبر داد کشتی‌های اسرائیلی هدف نیروهای مسلح یمن خواهند بود، رسما اعلام کرد از این پس در صورت رویت هرگونه کشتی‌ اسرائیلی آن را هدف قرار خواهد داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن، ظهر امروز (یکشنبه)، به تمام کشتی‌های رژیم صهیونیستی هشدار داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد بنابر مسئولیت دینی، ملی و اخلاقی و باتوجه به تجاوزات روزانه رژیم صهیونیستی و آمریکا به نوار غزه و کشتار مردم فلسطین و به منظور استجابت خواسته ملت یمن و تمام ملت‌های آزاده جهان، هر کشتی‌ای که از مشخصه‌های ذیل برخوردار است، هدف قرار خواهد داد:

۱. کشتی‌هایی که پرچم رژیم صهیونیستی دارند؛

۲. کشتی‌‌هایی که توسط شرکت‌های اسرائیلی اداره می‌شوند؛

۳. کشتی‌هایی که شرکت‌های اسرائیلی مالک آن هستند.

ارتش یمن همچنین از تمام کشورهای جهان خواست آن دسته از شهروندانشان را که به عنوان خدمه در این کشتی‌‌ها کار می‌کنند، خارج کنند، از تعامل یا بارگیری این کشتی‌ها خودداری نمایند و به کشتی‌های خود ابلاغ کنند از کشتی‌های اسرائیلی فاصله بگیرند.

این بیانیه پس از آن صادر شده است که یک منبع نظامی یمنی، روز گذشته، به شبکه «المیادین» خبر داد ارتش این کشور قصد دارد تمام کشتی‌های اسرائیلی را در دریای سرخ هدف قرار دهد.

ارتش یمن از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه چند بار بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی را هدف حمله موشکی و پهپادی قرار داده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن و «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله پیشتر هر یک در بیانیه‌هایی جداگانه تاکید کرده بودند تا زمان توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی به حملات خود علیه اهداف اسرائیلی ادامه خواهند داد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 331602