توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶
دولت مردمی و مهربانیها
این سید بزرگوار با علم به مشکلات عدیده و خرابیهایی که دولت روحانی بجای گذاشته است وارد این عرصه شده و بعبارتی روی مین رفته اند تا معبر را برای عبور ملت ایران از تنگناهای اقتصادی و معیشتی بازنمایند.
دولت مردمی و مهربانیها
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز؛

درود و رحمت الهی بر آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی.

این سید بزرگوار با علم به مشکلات عدیده و خرابیهایی که دولت روحانی بجای گذاشته است وارد این عرصه شده و بعبارتی روی مین رفته اند تا معبر را برای عبور ملت ایران از تنگناهای اقتصادی و معیشتی بازنمایند.

ایشان با ادبیات و وعده های قابل اجراء (و بدون نگاه به آمریکا) و رفتار و گفتار انقلابی در فرایند انتخابات و روز تنفیذ و تحلیف؛ بارقه امید را در دل مردم زنده کرده اند.

روحیه فساد ستیزی و خادمی ملت را سرلوحه کار خود قرار داده و عملکرد ۹ ماه گذشته ایشان؛ نشان از دلسوزی و صداقت و راستگوئی و تلاش شبانه روزی ایشان می باشد و همچنانکه در آستان قدس رضوی خدمات قابل توجهی به محرومین داشته و در دستگاه قضا نیز قاطعانه و شجاعانه با مفسدین دنباله دارِ متصل به مراکز قدرت و ثروت که اموال بیت المال را به یغما برده بودند برخورد کرده و۲۰۰۰  کارخانه و مراکز تولیدی را احیاء و از حلقوم مفت خوران و حرامخواران وابسته به دولت بی کفایت روحانی بیرون کشیده و هزاران کارگر مظلوم را به دایره اشتغال و تولید باز گرداندند.

و همین عملکرد انقلابی باعث شد که مردم با نگاه عالمانه و عاشقانه، ایشان را برای مقام ریاست جمهوری برگزینند.

قطعا چنین شخصیتی که ظاهر و باطن او یکی و صداقت در گفتار و عمل او بر همه عیان شده است می تواند سرچشمه فساد را در دولت؛ خشکانده و رونق اقتصادی را درکشور سامان دهند.

قاطعیت مبارزه با فساد، مهربانی و دلسوزی برای مردم؛ ولایت پذیری و سخن پذیری از امام جامعه و برخورد شجاعانه و عزتمندانه با دشمن بویژه آمریکا و اروپا گمشده ملت ایران بود که در شخصیت چنین رئیس جمهوری یافت گردید.

تجربیات گذشته و ظواهر امر؛ اینگونه نشان می دهد که عزم جدی ایشان با کمک دو قوه دیگر و پشتیبانی مردم ایران برای برون رفت از این سرخوردگی و ناامیدی جامعه می تواند بشارت خوبی برای آینده کشور و حداقل چهار سال آینده بحساب آید.

دولت آقای رییسی؛ دولت مردمی، کارآمد و مهربانیها و بعبارتی: اَشِدّاء عَلَی الکفار و رُحماءُ بینهم خواهد بود و با اقدامات جدید بویژه هدفمندی عادلانه یارانه ها مردم شاهد اتفاقات خوبی خواهند بود.  ان شاءالله

۲۱  اردیبهشت ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 311316