توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲
قهرمان ووشوی جهان: دشمنان بدانند خاک ایران حرمت دارد
قهرمان ووشوی جهان با بیان اینکه دشمن با سوءاستفاده از برخی مسائل داخلی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است، تصریح کرد: اما دشمن باید این را بداند که خاک این کشور حرمت دارد، چون برای آن خون‌های زیادی ریخته شده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز محسن محمدسیفی قهرمان ووشوی جهان با اظهار تاسف از وضعیت اخیر به وجود آمده در کشور اظهار داشت: انقلاب و هشت سال دفاع مقدس برای این بود که حرمت زنان حفظ شود و هیچ نامحرمی قصد تعرض به آنها را نداشته باشد، اما سر زدن اقداماتی از بعضی افراد و انتشار همین موارد در شبکه‌های اجتماعی مورد سو استفاده دشمنان قرار گرفته است.

قهرمان ووشوی جهان با بیان اینکه دشمن با سوء استفاده از برخی مسائل داخلی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است، تصریح کرد: اما دشمن باید این را بداند که خاک این کشور حرمت دارد، چون برای آن خون‌های زیادی ریخته شده است.

سیفی با بیان اینکه مریم رجوی و پسر پهلوی نمی‌توانند نزدیک خاک کشور ما شوند، چون ما ۳۰۰ هزار شهید دادیم که این اتفاق نیافتد، تصریح کرد: دشمن این را بداند که این نظام صاحب دارد و بنده خودم اگر اتفاقی بیافتد اولین نفر هستم که از آن دفاع خواهم کرد.

قهرمان ووشوی جهان افزود: راهپیمایی و اعتراض همه جا وجود دارد، اما باید اعتراضات مردم شنیده شود و مسؤولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند، چون تقابل با این موضوع مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

سیفی با بیان اینکه من به کشورم تعصب شدیدی دارم و بارها با پرچم کشورم در مسابقات حضور پیدا کرده‌ام، افزود: درخواست من از مسؤولان این است که پاسخگوی مطالبات مردم باشند، چرا که مردم حتی در سخت‌ترین شرایط هم طرفدار نظام بوده‌اند.

قهرمان ۵ دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان ادامه داد: مسؤولان باید مرتب با مردم صحبت کنند، تا شکافی بین آنها و مردم ایجاد نشود و اگر فرهنگ صحبت کردن و شنیدن وجود داشته باشد، هیچ‌گاه چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد.

وی در پایان گفت: از مسوولین مخصوصا ریاست جمهور خواستارم تا در مورد مرگ خواهرمان مهسا امینی شفاف‌سازی کنند تا اذهان عمومی و آحاد مردم جامعه در کم‌ و کیف این اتفاق ناگوار قرار بگیرند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 315295