توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۱
داوطلبان یا بارند یا یار!
در این چند روز تعداد بسیاری از علاقه‌مندان به تصدیِ جایگاه ریاست جمهوری برای ثبت نام راهی وزارت کشور شدند و صرفنظر از اینکه چند نفرشان واجد شرایط اولیه بوده و یا توانمندی پذیرش چنین مسئولیت دشواری را دارند می‌توان انگیزه های متعددی برای این حضور بیان نمود.
داوطلبان یا بارند یا یار!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ در این چند روز تعداد بسیاری از علاقه‌مندان به تصدیِ جایگاه ریاست جمهوری برای ثبت نام راهی وزارت کشور شدند و صرفنظر از اینکه چند نفرشان واجد شرایط اولیه بوده و یا توانمندی پذیرش چنین مسئولیت دشواری را دارند می‌توان انگیزه های متعددی برای این حضور بیان نمود:🔺بعضی به دنبال شناخته شدن و یا دیده شدن هستند و اینکه نامشان در عرصه‌ی سیاست، به زبان آید.

🔺برخی می‌خواهند حزب و جناح سیاسیِ‌شان را پویا، فعال و در صحنه نشان بدهند.

🔺عده ای علیرغم اینکه می‌دانند احراز صلاحیت نمی‌گردند اما قصد ایجاد هزینه برای نظام دارند و اینکه مثل همیشه، عدم تناسبشان را برای حاکمیت، فاکتور نمایند و شعار انتخابات حداقلی، سر بدهند و خشم‌شان را نسبت به نظارت استصوابی، عیان کنند.

🔺تعدادی هم به غلط یا صحیح، واقعا احساس تکلیف می‌کنند.

🔴 و نهایتا یکی دو نفر، شرایط نظام و نیازها را درک کرده اند، سوابق اجرایی دارند و با حضور در صحنه می‌خواهند ضمن گشودن گره از مشکلات، حرکت به سمت قله را تسهیل نمایند.

‼️و خلاصه، داوطلبان یا بارند یا یار!

✍️ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 336292
به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
علیرضا زاکانی
مصطفی پورمحمدی
قاضی زاده هاشمی
مسعود پزشکیان