توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳
عروسک خوش رنگ و لعاب غربیان به داووس دعوت شد!
نکته عجیب (که این فرد مغرور هیچوقت به آن توجه نکرده است) این است که دعوت از احمدی نژاد بعنوان رئیس جمهور اسبق ایران غیرطبیعی است و این غیر طبیعی از آنجا نشات می گیرد که برگزار کنندگان این اجلاس از وی بعنوان رئیس جمهور موفق! آن هم با هزینه خودش دعوت بعمل آورده اند اما طی سال های ۸۴ تا ۹۲ نه تنها این فرد برگشتِ از آرمانهای خودش را رئیس جمهور موفق نمی دانستند بلکه علیه وی لجن پراکنی هم می کردند!؟.
عروسک خوش رنگ و لعاب غربیان به داووس دعوت شد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در خبرها آمده بود که محمود احمدی نژاد با هزینه خودش به اجلاس داووس دعوت شده است!؟.

بنا بر این گزارش همچنین شنیده شده است که احمدی نژاد برای این سفر مبلغ کلانی در نظر گرفته است.

و اما نکته عجیب (که این فرد مغرور هیچوقت به آن توجه نکرده است) این است که دعوت از احمدی نژاد بعنوان رئیس جمهور اسبق ایران غیرطبیعی است و این غیر طبیعی از آنجا نشات می گیرد که برگزار کنندگان این اجلاس از وی بعنوان رئیس جمهور موفق! آن هم با هزینه خودش دعوت بعمل آورده اند اما طی سال های ۸۴ تا ۹۲ نه تنها این فرد برگشتِ از آرمانهای خودش را رئیس جمهور موفق نمی دانستند بلکه علیه وی لجن پراکنی هم می کردند!؟.

پس موضوع چه هست؟

چرا غرب و استکبار و مفسدان و ظالمان جهان در حال تحویل گرفتن احمدی نژاد هستند؟ و این فرد روی گردان از آرمانهایش بدان توجه ای ندارد.

به نظر تنها مطلبی که به ذهن می رسد این است که هر کس امام‌زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در قلبش غروب کند، حتما و بلاشک شیطان در قلب او طلوع خواهد کرد هر چند به زبان دعای فرج بخواند؟! و این همان خیانت_خواص می باشد.
کد مطلب : 308572