۴
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸
آیا ابتکار عینک فتنه سبز را از چشمانش بر می دارد؟
در تجمع کارمندان سازمان محیط زیست در اعتراض به مدیریت معصومه ابتکار که هفته گذشته برگزار گردید که البته با فرافکنی ابتکار مواجه گردید کار را بجایی رساند که از مواضع وی این نکته استنباط می شود که همه دروغ می گویند الا شخص خانم هوادار فتنه! که همه چیز را از زاویه ی عینک فتنه ای که به چشمانش دارد نظاره می نماید.
آیا ابتکار عینک فتنه سبز را از چشمانش بر می دارد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رویکرد سیاسی ابتکار در کارهای تخصصی سازمان محیط زیست کار را بجایی رسانده که حتی صدای کارمندان غیر سیاسی محیط زیست را نیز درآورده است.

بنا بر این گزارش در تجمع کارمندان سازمان محیط زیست در اعتراض به مدیریت معصومه ابتکار که هفته گذشته برگزار گردید که البته با فرافکنی ابتکار مواجه گردید کار را بجایی رساند که از مواضع وی این نکته استنباط می شود که همه دروغ می گویند الا شخص خانم هوادار فتنه! که همه چیز را از زاویه ی عینک فتنه ای که به چشمانش دارد نظاره می نماید.
به گزارش خبرنگار ما، متاسفانه نحوه مواجهه این خانم با اعتراضات بحق کارمندان محیط زیست که هم در خصوص مدیریت سیاسی بر این سازمان بود و هم در خصوص معیشت عمومی آنان که پیش از این نیز توسط بسیاری دیگر از کارشناسان در این خصوص هشدار داده شده بود که البته ابتکار توپ برگزاری این تجمع را به زمین رسانه ها انداخت که گویی آنان محرک و برگزار کننده این تجمع بودند! به قدری مضحک بود که حتی بسیاری از رسانه های حامی فتنه نیز از بازتاب آن خودداری کردند!و اما خنده دارتر از همه واکنش وی به افشای رانتی بود که ابتکار در خصوص پست مدیریتی به یک دیپلمه داده بود عنوان شد جایی که وی از عملکرد خلافش چنان دفاع کرد که انگار در سازمان محیط زیست دیگر نه دیپلمه ای با سابقه کار بالا وجود ندارد و نه هیچ فرد دارای تحصیلاتی نیست که بتواند امور دبیرخانه را اداره نماید!

به گزارش عصر امروز این روحیه دیکتاتور مابانه ابتکار نه اولین بار است که در این جماعت مدعی اصلاحات و دموکراسی بروز کرده و نه آخرین بار آن خواهد بود زیرا برخورد حذف گونه و آوردن اتوبوسی نیرو در ادارات دولتی، پایه اش از زمان ریاست جمهوری فتنه گر مشهور محمد خاتمی نهاده شد و از آن زمان بود که حتی به سرایدار مدرسه ها هم که به خاتمی رای نداده بودند رحم نشد و آنان مورد غضب این جماعت قرار گرفتند! و اینجاست که انسان بهتر شعار این افراطی را خوب درک می نماید " ایران برای همه ایرانیان؟! "
کد مطلب : 138760
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۲۱:۴۶:۵۷
در شگفتم از انتخاب معصومه در این سمت ان سمت و... ان پست
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۲۰:۵۵:۰۹
این خانم با اون روسری سبزش اعلام جنگ کرده ولی روحانی کی متوجه بشه نشه که مردم از این زن متنفرند.ایران به این بزرگی غیر این زن با اون شوهرش با اون بنزین الوده چیزی برای گفتن نخواهد داشت .زیاد رو ندین
 
مرد
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۱۳:۳۶:۱۳
بسمه تعالی واقعا 96 دیر است باید همین امروز اقدام کرد دولت 11 بدنبال فرار از پاسخگویی و صداقت است آنچنان به قدرت چسبیده اند که تاریکی دستاورد خودشان را روشن می بینند
 
ن
Estonia
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۱۹:۳۸:۰۳
سانسور کرده اید حدیث دل مرا نشر نداده اید