توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۶
درخواست جالب ایر نا درباره صحبتهای احمدی نژاد در مجلس
مذاكرات جلسات علنی مجلس بطور معمول از فركانس ۱۰۶ رادیو فرهنگ به صورت مستقیم پخش می شود و به نظر می رسد ایرنا با نادیده گرفتن تلویحی این نکته قصد القای شبهه های خاص جریان انحرافی را درمورد سوال از رییس جمهور به خوانندگان خود دارد.
درخواست جالب ایر نا درباره صحبتهای احمدی نژاد در مجلس
Share/Save/Bookmark
شب گذشته خبرگزاری ایرنا در خبری مدعی شد مردم خواستار پخش مستقیم تلویزیونی سخنان رییس جمهوری در مجلس شده اند

به گزارش خبرنگار سیاسی عصر امروز؛ ایرنا نوشت: اقشار مختلفی از مردم در تماس های مكرر با خبرگزاری جمهوری اسلامی خواستار پخش زنده سخنان رییس جمهوری از شبكه های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شدند.

خبرگزاری جوانفکر از قول فردی که وی را "یكی از شهروندان تهرانی" می نامید: این درخواست را حق مردم برشمرد و گفت: مردم مالیات می دهند كه بتوانند از خدمات بهره مند شوند و یكی از این خدمات برخورداری از آزادانه و مستقیم از اطلاعات است.

یكی دیگر از متقاضیان پخش جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان و رییس جمهوری نیز به ایرنا گفته است: براساس آیین نامه داخلی مجلس ، مردم حق دارند در جلسات علنی حضور پیدا كنند و امروز فنآوری تلویزیون می تواند میلیونها نفر را بطور با واسطه به عنوان ناظر جلسات مجلس قرار دهد.

این در حالی است که مذاكرات جلسات علنی مجلس بطور معمول از فركانس ۱۰۶ رادیو فرهنگ به صورت مستقیم پخش می شود و به نظر می رسد ایرنا با نادیده گرفتن تلویحی این نکته قصد القای شبهه های خاص جریان انحرافی را درمورد سوال از رییس جمهور به خوانندگان خود دارد.
کد مطلب : 21406