توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۹
حق شهید جمهور را ضایع نکنید
طی پنجاه روز گذشته هیچ جلسه ای نبوده که حضرت آقا در سخنرانیهایشان از تلاشها؛ پشتکار؛ اخلاص؛ اخلاق و بزرگواری شهید رئیسی مطلبی نگفته و یا تکریم و تمجید ننمایند که در تاریخ انقلاب بی نظیر می باشد.
حق شهید جمهور را ضایع نکنید
Share/Save/Bookmark
او به گردن ملت ایران حق دارد.

به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ طی پنجاه روز گذشته هیچ جلسه ای نبوده که حضرت آقا در سخنرانیهایشان از تلاشها؛ پشتکار؛ اخلاص؛ اخلاق و بزرگواری شهید رئیسی مطلبی نگفته و یا تکریم و تمجید ننمایند که در تاریخ انقلاب بی نظیر می باشد.

🔹مقام معظم رهبری در آخرین جلسه هیئت دولت سیزدهم مجدداً فرمودند:
((دولت شهید رئیسی دولت کار و امید بود. دولت حرکت در بخشهای داخلی و خارجی بود. شهید رئیسی واقعا امیدوار و خوشبین به آینده بود و یکی از خصوصیات آقای رئیسی مردمی بودن ایشان بوده و برای همه ماها و برای روسا و اعضاء دولتها باید الگو باشد. ایشان به مردم اعتنا می کرد و برای آنها احترام قائل بود. شهید رئیسی به ظرفیتهای داخلی اعتقاد واقعی داشت و در اعلام مواضع انقلابی و دینی برجسته و صریح بود. این شهید خستگی ناپذیر و از زخم زبانها مایوس نمی شد. تعامل و عزت مداری دو شاخصه برجسته سیاست خارجی شهید رئیسی بوده و به طرحهای بزرگ اهتمام داشته است.
تواضع؛ بردباری؛ صبوری؛ ذکر؛ توسل؛ توکل و دعاء از خصوصیات این شهید بزرگوار بوده است. من این مطالب را گفتم که ثبت شود و الگوئی برای روسای قوه مجریه باشد.))

🔺این مطالب مهم تیتر و بخشی از فضائل منحصر بفرد شهید رئیسی بوده که حضرت آقا بصورت صریح و شفاف بیان فرمودند و بر همه مردم بویژه دولت جدید حجت و الزام آور است که ضمن تکریم همیشگی از دولت شهید رئیسی باید همان مسیر ادامه پیدا کند.

🔹متاسفانه؛ حسن روحانی و جهانگیری و سایر رقبای شهید رئیسی بویژه اصلاح طلبان همیشه مزاحم در سالهای ۹۶ و۱۴۰۰ و حتی زمان ریاست جمهوری این شهید بزرگوار تا توانستند ایشان را تخریب و تحقیر و توهین نموده و الان هم تمام خدمات بی نظیر ۳۳ ماهه او را کتمان کرده و تخریب می نمایند و آنقدر کینه دارند حتی راضی نیستند فقط یک خدمت او را برای مردم بازگو نمایند‌.

🔺و حرف آخر اینکه: 👈اگر کسی نمی داند و نمی فهمد که هیچ؛ اما اگر بخواهد بداند و بفهمد می تواند فرمایشات رهبری را برای خود؛ بعنوان حجت عقلی و شرعی سر لوحه کار خود قرار داده و از حق این شهید مظلوم دفاع کرده و زحمات او را ضایع نکند. و اگر معاند و بی انصاف و ناجوانمرد باشد، بداند که خون این شهید بزرگوار او را رسوا و ذلیل و خوار خواهد نمود و همین مردم بر دهانشان خواهند کوبید.

۱۹  تیر ماه  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 337480