۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳
آقای رئیسی قرار بود مردم غافلگیر نشوند؟!
هنوز این سخنان ساده و همه فهم و البته از روی اخلاص جناب آقای رئیسی در گوش همه مردم از ایام انتخابات و حتی همین چند وقت پیش ایشان است که گفتند: «دولت انقلابی ایشان کاری نمی کند که مردم غافلگیر شوند و صبح بیدار شوند و ببینند قیمتها ناگهانی افزایش یافته است».
آقای رئیسی قرار بود مردم غافلگیر نشوند؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز هنوز این سخنان ساده و همه فهم و البته از روی اخلاص جناب آقای رئیسی در گوش همه مردم از ایام انتخابات و حتی همین چند وقت پیش ایشان است که گفتند: «دولت انقلابی ایشان کاری نمی کند که مردم غافلگیر شوند و صبح بیدار شوند و ببینند قیمتها ناگهانی افزایش یافته است».

بنا بر این گزارش اما ظاهرا عوامل روحانی در دستگاهها و مراکز تصمیم گیری و یا تصمیم سازی و یا با اثر بر مسئولان تصمیم ساز چنین سخنانی را به دیوار کوبیده و تصمیماتی گرفته اند که مردم که هیچ بلکه بسیاری از کارشناسان دلسوز را نیز غافلگیر کرده است؟!

اینکه یهویی قیمت آرد صنوف از 900 تومان به 12000 هزار تومان تغییر کند و قیمت یک نان باگت از 1000 تومان به 10000 تومان تغییر کند و قیمت ماکارونی به کیلویی 37000 تومان اگر اسمش غافلگیری نیست پس چیست؟؟

آیا باید به بهانه صادرات ماکارونی به قیمت پایین، مردم متحمل گرانی شوند؟ و آیا می شود با چنین بهانه ای قیمتها را چند برابر کرد یا اینکه باید برای صادرات به آن قیمتها و بعد هم دادن جوایز میلیاردی برای همین صادرات!؟ به قیمت پایین چاره ای اندیشید؟

آقای رئیسی، مگر قرار نبود اول مردم توجیه شوند و بعد مابه التفاوت به حساب آنها واریز شود و بعد افزایش قیمت داشته باشیم. ولی این اتفاقات اخیر نشان داد که رویه دولت نفوذی روحانی همچنان در حال تکرار است و اول قیمت ها آزاد شده و آثار روانی خود و سلب اعتماد مردم را در پی داشته است و حالا گفته اند که می خواهند به مردم یارانه بدهند؟؟!!

جناب آقای رئیسی بزرگوار، پس حفظ کرامت مردم که شما به درستی از آن سخن راندید چه شد؟ آیا اول باید یک پدر برای گرانی آبرویش در پیش خانواده اش برود و بعد شما به دادن یارانه که دیگر آن کرامت را نخواهد داشت و مانند یک صدقه!! عمل می کند اقدام نمایید؟!

جناب آقای رئیسی عزیز نگذارید نیروهای سر کار روحانی و نیروهایی که توسط وزرای شما از آن دولت بر سر کار گمارده شده اند امید مردم به دولت انقلابی را تضعیف نمایند و درب بر همان پاشنه بچرخد؟!

ارادتمند شما/ یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی شما در استان تهران
کد مطلب : 311037
۱۴۰۱-۰۲-۱۴ ۲۳:۱۸:۴۵
سلام خیلی حرف درستی زدید معلوم نیست تا کی باید مردم متحمل تصمیمات ناگهانی زندگیشان به تلاطم بیفتد