توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۱
حماسه ملی مردم در حال رقم خوردن است
سخنگوی دولت گفت: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، بعدظهر امروز جمعه یازدهم اسفند ماه علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور خاطرنشان کرد: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.وی افزود: این حماسه با کمک آحاد مردم، رسانه ها و عوامل اجرایی که از ماه ها قبل این فضا ها را فراهم کردند در حال رقم خوردن است.

وی در ادامه گفت: الحمدلله از ساعت های ابتدایی صبح علی رغم تغییر قانون انتخابات و تغییر فرآیند ها گزارش ها حاکی از این است که در فرآیندهای اجرایی مسئله خاص یا ویژه ای وجود نداشته و فرآیند انتخابات با مشارکت مردم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: بخشی از مردم در ساعات ابتدایی صبح پای صندوق های رای می آیند و بخشی از جوان ترها هم در ساعات بعدظهر رای می دهند.

وی افزود: از همه می خواهم هر چه زودتر رای خود را به صندوق بیاندازند و نگذارند که دیگران برایشان تصمیم بگیرند و خودشان بیایند برای تاثیر گذاری در حوزه های اقتصادی و سیاسی رأی بدهند.

جهرمی خاطر نشان کرد: هر چه میزان مشارکت بیشتر باشد حتما نتیجه دقیق تر و هوشمندانه تر خواهد و هر چه دایره تضارب آرا گسترش پیدا کند زودتر فرآیند نتیجه گیری محقق می شود.

بهادری جهرمی در پایان گفت: هر چه افراد مختلف با سلیقه های متفاوت پای صندوق های رای بیایند باعث بهتر نتیجه دادن انتخابات و تاثیر انتخابات در زندگی مردم می شود.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 333835