۴
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۰
آیا نوری زاد بهایی شده است!
پس از پابوسی یک بهایی توسط نوری زاد ( که حتما پول خوبی هم در ازای آن دریافت کرده بود، چون سابقه وی نشان می دهد هرجا پول باشد وی از هیچ کاری دریغ نمی کند!) اینبار وی پیام عذرخواهی ویدیویی از بهاییت را منتشر کرده است.
آیا نوری زاد بهایی شده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این روزها محمد نوری زاد تمام هم و غم اش را گذاشته است تا از فرقه دست ساخته انگلیس و صهیونیستها حمایت نماید!

بنا بر این گزارش پس از پابوسی یک بهایی توسط نوری زاد ( که حتما پول خوبی هم در ازای آن دریافت کرده بود، چون سابقه وی نشان می دهد هرجا پول باشد وی از هیچ کاری دریغ نمی کند!) اینبار وی پیام عذرخواهی ویدیویی از بهاییت را منتشر کرده است.به گزارش خبرنگار ما، این پیام عذرخواهی محمد نوری زاد از فرقه ضاله بهائیت، مورد استقبال سرکرده این محفل منحرف نیز قرار گرفته است.

به گزارش عصر امروز داستان آزار بهاییان توسط ایران همچون درازای داستان هلوکاست صهیونیستها می باشد، افسانه ای که این روزها توسط دشمنان نظام مدام به آن دامن زده می شود.

البته خوب است به این ظاهرا و احتمالا تازه بهایی شده (نوری زاد) یادآور شد که: این بابيان و بهائيان که شما فعلا سنگشان را به سینه می زنید توسل به زور را براي پذيرفتن آئين خود منع كرده بودند، مگر در مورد مسلمانان كه مال و جان و ناموس آنان را مباح اعلام كرده و حتي آنان را شكنجه مي دادند و سپس به شهادت مي رساندند.

در این خصوص باید گفت که البته قساوت و سبعيت از جمله خصائص اوليه اعضاي فرقه بابيت بوده كه فريدون آدميت در مورد آنان گفته است كه آنان در جريان شورشهاي خود با مردم و نيروهاي دولتي رفتاري سبعانه داشتند و اسيران جنگي را دست و پا مي بريدند و در آتش مي سوزاندند!!
کد مطلب : 114946
۱۳۹۴-۰۱-۲۸ ۱۱:۱۹:۰۶
ایشان ملغمه ای از صهیون و وهابیت و اسلام و بهائی است !!!!!!!!!!!!!که خلاصه اش میشود....
 
Sweden
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۸:۲۵
شهید ثالث محمدتقی برغانی را همین بابی ها در هنگام سجده شهید کردند.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۱۱:۰۳:۵۹
اگر در اين حكومت واقعي اسلامي . دست هر دزد بيت المال را به حكم قرآن قطع مي كردند
آنگاه اين دزد خبيث و پليد كه در ماجراي ساخت فيلم از پول بيت المال . ميلياردها تومان دزدي كرده بود و به جيب زده بود.
ديگر جرئت نمي كرد كه چنين بازيهاي احمقانه و مسخره اي را براي سركارگذاشتن ملت ايران . انجام دهد و به ريش همه ما بخندد !!!
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۹:۵۱:۲۴
خدایا بصیرت دینی انسانی به ما عطابفرما خدایا اخلاق سیره اهل بیت در ما تقویت کن