توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷
تلنگر_برجامی!
آنگونه که بارها اشاره شده، موضع ما در قبال برجام و آمریکا، همان است که قبلا بود و هیچ تغییری نکرده! چرایش هم کاملا محرز است؛ نه ماهیت و رویکرد آمریکا عوض شده و نه ماهیت برجام!
تلنگر_برجامی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آنگونه که بارها اشاره شده، موضع ما در قبال برجام و آمریکا، همان است که قبلا بود و هیچ تغییری نکرده! چرایش هم کاملا محرز است؛ نه ماهیت و رویکرد آمریکا عوض شده و نه ماهیت برجام!

حالا #بایدن (این کدخدای مفلوکِ غرب پرستهای ‌ایرانی) تحریم‌های جدیدی وضع کرده است! آن‌هم در کوران مذاکرات!

قبل‌تر هم کنگره آمریکا دست رد زده بود به برجام!

روزی‌نامه‌های اصلاح طلب غرب‌زده داخلی، متحیر و سردرگم مانده‌اند که چگونه این لگد ارباب به جسم بی‌جان برجام مقدس‌شان را ماست‌مالی کنند! (رو که نیست سنگ پای قزوین است) یکی شان تیتر زده که ایران و آمریکا باید از لج بازی دست بردارند تا گره توافق باز شود! (خدا منافقان را رسوا کند)

ممکن است توجیه‌گران رابطه خصمانه و سلطه جویانه آمریکا با ایران در روزهای آتی بازهم به تردستی‌های سیاسی و استدلال‌های تخیلی روی بیاورند! باید خیلی مراقب این جماعت نفوذی باشیم

مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با مردم آذربایجان، ضمن نقد رویکرد پیشین در مورد برجام، از رویکرد جدید در دستگاه سیاست خارجی تمجید کردند. امری که سرمایه‌ای ارزشمند برای وزارت خارجه در کوران مذاکرات خواهد بود.

تیم قبلی هم از حمایت کامل ولی فقیه برخوردار بود ولی قدر ندانست و نتوانست یا نخواست بر اساس الگوی حکیمانه ایشان عمل کند. حالا نوبت متصدیان جدید است. باید از سرگذشت اسلاف شان عبرت بگیرند؛ در تیم تصمیم‌سازی متولیان وزارت خارجه، باید معلوم شود چه کسانی موثر اند و آن گلوگاه راهبردی تا چه میزان از عناصر واداده و غرب‌زده ونفوذی پالایش شده است.

اگر غرب‌زدگان در مسندهای مهم تصميم سازی باقی بمانند، مدیران و مجریان متعهد/متخصص نیز هرگز نخواهند توانست بر اساس فرامین رهبری معظم و آرمان‌های انقلاب اسلامی و منافع ملی پیش بروند.

ارتباط پویا و نهادینه‌شده وزارت خارجه با مجموعه‌های نخبگانی و خصوصاً متخصصان انقلابی، نشانگر تغییر ریل است و انتظار می رود که وزیر امورخارجه در پاکسازی افراد غرب گرای کدخدا پرست در ارکان این وزارتخانه اقدام عاجل نماید و تعلل دراین امر خسارات بعدی را بدنبال خواهد داشت .

ان شاءالله درآینده ای نزدیک اخبار خوبی از تیم مذاکره کننده خواهد رسید.

۵  اسفند  ۱۴۰۰   فرهادنیا
کد مطلب : 308571