۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۲
جذب جاسوس توسط بی بی سی و من و تو از طریق شبکه های اجتماعی تلفن همراه
اخیرا شبکه انگلیسی من و تو برای جاسوسی و خبر چینی از وقایع کشور شماره نرم افزار تلگرام خود را اعلام کرده تا برخی از مخاطبان ساده لوح اش به عنوان گزارشگر، برای آنها خبر چینی و جاسوسی نمایند.
جذب جاسوس توسط بی بی سی و من و تو از طریق شبکه های اجتماعی تلفن همراه
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در وقایع فتنه سال 88 بسیاری از فریب خوردگان و جاسوسان شبکه های امنیتی بیگانه، فکر می کردند فقط دارند وقایع و اتفاقات را از طریق اینترنت شرح می دهند ولی فکر نمی کردند که در دام جاسوسی طراحان حرفه ای بیگانه افتاده بودند.

بنا بر این گزارش آنها وقتی به عمق فاجعه بار اقدامات خود پی می بردند که توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور بازداشت شده و در برابر عملی ناخواسته و غیر حرفه ای قرار گرفته بودند.

بنا بر این گزارش این نوع فریبها اخیرا توسط دو شبکه، بی بی سی فارسی و من و تو به عنوان گزارشگر در حال روی دادن می باشد که لازم است ساده لوحان فریب آنها را نخورند که بعدا توان جبران آن را نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما اخیرا شبکه انگلیسی من و تو برای جاسوسی و خبر چینی از وقایع کشور شماره نرم افزار تلگرام خود را اعلام کرده تا برخی از مخاطبان ساده لوح اش به عنوان گزارشگر، برای آنها خبر چینی و جاسوسی نمایند.به گزارش عصر امروز، گفتنی است که پیش از این نیز فرداد فرهمند مجری بی بی سی که مدیریت اکانت این شبکه را در اینستاگرام در دست دارد با ارائه شمارهای واتس آپ رسانه دولتی انگلیس، آن را به صورت عمومی تبلیغ کرده بود و در خواست اخبار از ایران و دادن خبر به مخاطبان کرده بود!

لذا لازم است با توجه به فراگیری تلفنهای همراه هوشمند و عدم دقت فیلتر هوشمند نرم افزارهای ارتباطی و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و وایبر و واتس آپ و... ، فعالان ضدانقلاب و وطن فروش نظیر نوری زاد و شبکه های ماهواره ای، بی بی سی، من و تو و... صفحاتی را برای تبلیغ و نفوذ خود در میان کاربران ایرانی راه اندازی کرده اند.

کد مطلب : 114972
۱۳۹۴-۱۰-۰۲ ۲۲:۱۳:۱۲
باور کردم